Ako dosiahnuť orgazmus u ženy? Hlavne skvelou erekciou!

Muž môže uspokojiť ženu dvoma spôsobmi. Prvým je dosiahnuť u nej orgazmus dráždením klitorisu, druhým dosiahnuť vaginálny orgazmus. Bez dobrej erekcie sa ale v žiadnom prípade nezaobíde.

Muži majú tendenciu preceňovať svoje schopnosti a to isté platí aj v sexuálnom živote. Skvelým milencom sa nikto z nás nenarodí, hoci je pravda, že muži obdarený nadpriemerne veľkým penisom to majú v tejto oblasti o niečo jednoduchšie. Aby ste mohli svoju partnerku potešiť skvelým vyvrcholením, musíte mať v prvom rade pevnú erekciu, ktorá je základom pri každom pohlavnom styku.

Klitoriálny vs. vaginálny orgazmus

Ako sme povedali už na úvod, dosiahnutie orgazmu u ženy je možné v princípe dvoma cestami a to podľa toho, aký bude typ orgazmu. U žien môžu nastať dva typy orgazmov:

 1. Klitoriálny orgazmus – tento orgazmus vzniká na základe dráždenia klitorisu či už jazykom (teda ústami – orálne) alebo prstami
 2. Vaginálny orgazmus – vyvrcholenie je v tomto prípade spôsobené dráždením vnútra pošvy a to na základe preniknutia a trenia pohlavného údu

Klitoriálny orgazmus viete dosiahnuť jednoduchým aj premysleným dráždením klitorisu. Väčšina mužov si myslí, že tento druh orgazmu je pre ženu najlepší, ale nie je to tak. Vaginálny orgazmus si žena vie užiť oveľa lepšie a to preto, že vagína je lepšie inervovaná a tým pádom viac senzitívna na sexuálne dráždenie.

MOKRÝ ORGAZMUS? Veľa mužov sa pýta, ako dosiahnuť mokrý orgazmus. V tomto prípade ide viac o prácu rúk, ale na druhú stranu, nie všetky ženy môžu dosiahnuť mokrý orgazmus. Najjednoduchšie je, ak sa o to najprv pokúsi sama a vy môžete čo-to odporozovať.

Predohra aj rôzne polohy

Najlepší milenci pokojne absolvujú aj dve kolá a doprajú v rámci jedného milovania svojej partnerke obe slasti. Dôležitou zásadou je, že nesmiete podceniť predohru a následne by ste mali prejaviť dostatok kreativity vystriedaním aspoň niekoľkých polôh – na to však treba mať dostatočné libido.

V zásade by mal ideálny priebeh milovania s cieľom dopriať žene intenzívny orgazmus (a nielen jeden) vyzerať nasledovne:

 • Na úvod pripravte skvelú atmosféru – neprežeňte to s alkoholom, nalaďte správnu hudbu a najmä zabezpečte úplný pokoj a nerušené prostredie
 • Každé dobré milovanie začína bozkami, maznaním sa a hladením, ktoré by malo prejsť do vášnivej predohry
 • Skúsiť môžete aj masáž, avšak najprv si veľmi dobre naštudujte, ako by taká erotická masáž mala vyzerať, aby ste nedosiahli opak sexuálneho vzrušenia
 • Na konci predohry a vlastne na začiatku samotného milovania sa odporúča orálne dráždenie vagíny a klitorisu – toto je moment, kedy môžete partnerke dopriať klitoriálny orgazmus, pokiaľ bude samozrejme dostatočne vzrušená
 • Následne by ste sa mali zamerať na vaginálny orgazmus – začať môžete misionárskou polohou, potom môžete prejsť na polohu jazdkyne, obrátenej jazdkyne a plynulo zakončiť milovanie polohou slonov alebo bežnou polohou zozadu
 • Ak máte dostatočne dobrú a pevnú erekciu, môžete po prvom vaginálnom orgazme pokračovať a dopriať partnerke aj sebe ešte ďalšie kolo

Tajomstvo úspechu u žien – dobrá erekcia

V uvedenom postupe by ste nemali rozhodne podceniť ani jeden jediný bod, ale skúsenosti hovoria, že aj keď akokoľvek dobre zvládnete predohru a úvod milovania, najpravdepodobnejšie vás môže zradiť erekcia. Veľa mužov má práve v tejto oblasti problémy a to rôzneho charakteru.

Najčastejšie problémy, ktoré s erekciou nastávajú, ukazuje nasledujúca infografika:

najviacsie-sexualne-problemy-muzov

Väčšina mužov si myslí, že u nich niečo podobné nehrozí, až kým sa to nestane. Bohužiaľ, dnešná doba plná stresu, nezdravého životného štýlu a zlej životosprávy všeobecne mimoriadne nahráva rôznym problémom v sexuálnej oblasti. Jednoducho platí, že ak máte problémy s erekciou, ejakuláciou alebo vôbec problémy s chuťou na sex, skôr či neskôr sa to odrazí aj na vašom partnerskom živote.

Riešte problém, kým sa dá riešiť prirodzene

Najrizikovejšou skupinu mužov, ktorá sa vystavuje viacerým sexuálnym dysfunkciám, je skupina mužov v strednom veku, ktorí majú nadváhu, konzumujú alkohol, sú fajčiari a stravujú sa veľmi nezdravo. Ak spadáte do tejto skupiny, to, ako dosiahnuť u ženy orgazmus, by vás malo trápiť až v druhom rade.

Prečo? Pretože okrem problémov s erekciou vám hrozia najmä vážne kardiovaskulárne, metabolické a tráviace ochorenia. Úplne bez rizika nie sú ale ani mladší muži, ktorí si myslia, že ich životný štýl na tom „nie je až tak zle“.

V zásade platí, že najlepšia je prevencia. Ak chcete zlepšiť svoju erekciu, mali by ste spraviť niekoľko zmien vo svojej životospráve a vo svojom životnom štýle.

Ide najmä o tieto:

 • namiesto vyprážaných a mastných jedál jedzte viac ovocia a zeleniny
 • namiesto ťažkého mäsa si doprajte rybie mäso, ktoré obsahuje tie správne mastné kyseliny a aminokyseliny
 • viac sa pohybujte, ideálne začnite aj cielene cvičiť nejaký šport, ale určite nie cyklistiku (tu dostanú napríklad semenníky veľmi zabrať)
 • menej sa stresujte, dbajte na to, aby ste neboli permanentne v časovom zhone a viac oddychujte, regenerujte organizmus a doprajte si dostatok spánku

TAJOMSTVO EREKCIE: Ak chcete podať viac než 100 % výkon v posteli, nebojte sa ani korenín a byliniek. Napríklad chilli papričky alebo čokoláda sú aj skvelé afrodiziakum. Na podporu lepšieho prekrvenia a stoporenia sa hodia napríklad bylinky Maca alebo Saw Palmetto.

Povolený doping pre jej lepší orgazmus

Existuje ešte jedna vec, ktorú môžete spraviť, aby ste dopriali žene lepší orgazmus – podporiť svoju erekciu nejakými tabletkami na lepšiu erekciu. Ak nemáte priamo problém s erektilnou dysfunkciou, nemusíte hneď siahnuť napríklad po Viagre, ktorá je len na lekársky predpis.

Na podporu lepšieho stoporenia penisu, prípadne aj na predĺženie pevnej a kvalitnej erekcie, sa hodia napríklad tabletky bez predpisu a rôzne výživové doplnky. Medzi tie najznámejšie patria napríklad Clavin či Zerex, no za zmienku určite stojí aj novinka na našom trhu – eJoy, ktorý k nám prišiel z Veľkej Británie, kde sa teší veľkej popularite.

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*