Prilákajte ju vôňou

Počuli ste už o feromónových parfumoch? Nie? Veľká škoda! Za pojmom feromón sa skrýva chemická prchavá látka, ktorá má zázračné účinky. Keď ju človek ucíti, jeho mozog prudko zareaguje a spôsobuje v tele doslova poplach. Poplach, ktorý oznamuje, že je potrebné sa za vôňou otočiť, znova si k nej privoňať a … vyvoláva túžbu po jedincovi, ktorý je nositeľom tejto čarovnej vône. Feromóny spúšťajú prirodzeným spôsobom reakciu muža či ženy na vôňu opačného pohlavia. Ak máte problém nájsť si sexuálneho partnera, vyskúšali ste už všetky možné aj nemožné spôsoby prípadne neviete ako nato, siahnite po feromónovom parfume a určite neoľutujete!

Ľudské vs. syntetické

Či už si to uvedomujeme alebo nie, každý z nás vylučuje do okolia chemické látky – feromóny. Ľudské feromóny vychádzajú z pokožky, potu a dokonca aj z dychu. Mužské sa nazývajú androsteny a ženské feromóny nesú názov estreny. Ženy vylučujú oveľa viac feromónových látok počas plodných dní, kedy pôsobia na mužov viac atraktívnejšie. Aj počas „ženských dní“ je z tela vylučovaných viac zázračných látok a ženy v tomto období pôsobia na mužov doslova ako magnety. Určite sa nejedna žena zamýšľala nad tým, prečo majú práve počas jej dní o ňu muži väčší záujem. Na vine sú práve feromóny. Tomu, že ich môžeme cítiť (aj napriek tomu, že nemajú jasnú vôňu), vďačíme nevšednému Jacobsonovmu orgánu, ktorý sa nachádza medzi nosom a ústami. Pocítili ste niekedy v blízkosti človeka opačného pohlavia určitú chémiu? Neopísateľný pocit, ktorý vás nútil stále sa k danému človeku približovať, chceli ste byť v jeho spoločnosti, vyhľadávali ste vzájomný dotyk a nevedeli ste si túto situáciu vysvetliť? Práve za týmito pocitmi stoja ľudské feromóny. Neviditeľné, no veľmi účinné.

Okrem ľudských feromónom existujú aj syntetické, ktoré sú umelo vyrábané. Najčastejšie sa jedná o voňavky či parfumy obsahujúce feromónové látky. Aj napriek tomu, že feromónová voňavka sa nikdy nevyrovná prirodzeným ľudským feromónom, dokáže poriadne opantať telo aj myseľ.

Ako si správne vybrať

Ak ste sa rozhodli pre nákup novej voňavky, no stále sa neviete rozhodnúť, nechajte si poradiť od opačného pohlavia. Muži od žien-predavačiek, dámy by mali na nákup zobrať napríklad kamaráta. Pri nákupe voňavky totiž človek, ktorý na seba voňavku aplikuje, cíti jej vôňu úplne inak ako okolie. Vám sa síce môže zdať vôňa príťažlivá, no okolie ju často vníma negatívne a naopak. Aj tu existujú, čo sa týka feromónov, dve možnosti. Buď sa jedná o klasický parfum, ktorý neobsahuje pridané feromóny, no pri kontakte s pokožkou tak pôsobí alebo ide o voňavky, ktoré majú feromóny zakomponované do svojho zloženia. Parfumy pôsobia na podvedomie ľudí v okolí, zvyšujú ľudskú atraktivitu, priťahujú pozornosť, pôsobia na mozog, ktorý vysiela do tela signály túžiace po kontakte s nositeľom vône. Pôsobia ako afrodiziakum, a to doslovne. Parfumy, voňavky, toaletné vody – či už klasické alebo tie feromónové – majú veľmi jednoduchú aplikáciu. Stačí pár kvapiek na krk, za uši, na zápästie či lakťové záhyby a vôňa sa postupne rozplynie tak, aby ju bolo dostatočne cítiť.

 

AKCIA na produkt eJoy

eJoy je produkt pre zlepšenie erekcie a predĺženie sexuálneho styku u mužovVíťaz nášho testu pri zistení slabnutia erekcie. Víťaz nášho testu tabletiek na zlepšenie erekcie.

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*