Zerex – recenzie a skúsenosti

zerex recenziaUrčite mnohí z vás počuli alebo niekde na internete čítali niečo o produkte menom Zerex. Častokrát je tiež označovaný ako Viagra bez lekárskeho predpisu, keďže ide o prípravok určený na podporu mužskej erekcie. Čo vlastne konkrétnejšie Zerex je a aké reálne účinky môže svojmu užívateľovi priniesť?

Špičkový doplnok stravy na podporu erekcie

Zerex ako taký nie je len prípravok na zlepšenie potencie mužov, ale hlavne prírodný doplnok stravy, ktorý pozitívne pôsobí na zvýšenie mužského hormónu – testosterónu, ktorý podporuje rast mužskej sily, svalov a výkonnosti, ďalej je obľúbený napríklad pre svoje pozitívne účinky na posilnenie imunity a zdravia človeka.

Zerex, ktorý je vyrábaný v USA, je obľúbený nie len kvôli svojím pozitívnym účinkom, ale i vďaka tomu, že ide o voľne predajný produkt, ktorý je naviac pre väčšinu Slovákov cenovo dostupný. Veľmi dobrou správou je fakt, že v súčasnosti Zerex predáva svoje produkty prostredníctvom rozsiahlej slovenskej distribučnej siete, vďaka čomu ušetríte nemalé množstvo finančných prostriedkov za poštovné.

Čo konkrétne Zerex obsahuje a aké pozitíva môže svojmu užívateľovi reálne priniesť?

Zerex ako prírodný doplnok stravy neobsahuje žiadne umelé zložky a vďaka tomu je na Slovensku registrovaný ako voľne predajný doplnok výživy. Mimo vitamínov a minerálov, na ktoré je veľmi bohatý, obsahuje i iné zložky, ktoré si bližšie popíšeme.

 • L-Arginin : Ide o aminokyselinu, ktorá je základom úspechu v boji proti slabej erekcii. Mimo podpory potencie je táto látka známa ako stimulant tvorby spermií. Táto dôležitá zložka bielkovín, ktorá je nevyhnutná pre ľudský organizmus hlavne v detskom veku, podporuje tvorbu zlúčeniny oxidu dusnatého, ktorá uvoľňuje svaly a krvné cievy vedúce do penisu. Dôsledkom toho je muž schopný udržať erekciu. V neposlednom rade napomáha taktiež k tvrdšej a dlhšej erekcii.
 • L-Citrulline : Ďalšou dôležitou súčasťou tohto prípravku je táto zložka, ktorá je náhradným zdrojom bunkového L-Arginínu. Veľmi pozitívne táto látka pôsobí predovšetkým na výdrž a dĺžku erekcie, okrem toho je vďaka tejto látke penis oveľa lepšie prekrvený, taktiež opticky väčší a hrubší a mimo iné veľmi pozitívne pôsobí na dĺžku samotného pohlavného styku, ktorý tak môže trvať podstatne dlhšie.
 • L-Lyzín : Rovnako ako dve predošlé súčasti prípravku Zerex, i táto látka veľmi pozitívne pôsobí na prekrvenie penisu, čo sa v konečnom dôsledku odráža na dlhšej a pevnejšej erekcii. Muži, ktorí užívajú túto aminokyselinu sú z dlhodobého hľadiska schopní lepšieho a dlhšieho pohlavného styku.


 

Aká je cena produktu Zerex?

V súčasnosti sú dostupné celkovo tri typy tohto produktu. Všetky z nich sú odporúčané iným užívateľom a preto sa pokúsime Vám poradiť, ktorý z nich je pre Vás ten ideálny.

 1. Zerex Klasik : Určený na okamžité zvýšenie chuti na sex a taktiež na nedostatočnú a slabú erekciu. Nástup účinku je možné sledovať už po 60 minútach po užití, vďaka čomu je vhodným na použitie pred sexuálnym aktom. Cena za jedno balenie (12 kapsúl) 29 €.
 2. Zerex Extralong : Predlžuje pohlavný styk až o 30 minút. Je určený skôr pre mužov, ktorí požadujú dlhší pohlavný styk a nie vyššiu intenzitu erekcie. Cena za jedno balenie (12 kapsúl) 34 €.
 3. Zerex Ultragold : Tento produkt je určený predovšetkým pre mužov po 40tke. Narozdiel od predošlých produktov je určený aj na každodenné používanie, vďaka čomu môžete reálne skvalitniť erekciu, imunitu a zvýšiť množstvo mužského hormónu – testosterónu. Cena za jedno balenie (120 kapsúl) 65 €.

 

zerexkupit

 

Pre koho nie je určený prípravok Zerex?

 • pre tehotné a dojčiace ženy
 • Ak u vás niekedy došlo k alergickej reakcii na tieto prípravky alebo na niektorú z pomocných látok.
 • Ak máte srdcovú poruchu alebo závažnú poruchu pečene.
 • Máte bližšie nezistené problémy s vaším srdcom.
 • Ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu (mŕtvicu), srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak.
 • Ak máte vzácnu vrodenú poruchu sietnice (ako je retinitis pigmentosa).
 • Máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti (ako je hemofília).
 • Ak užívate lieky alebo prípravky, ktoré sú schopné uvoľňovať oxid dusnatý
 • Ak už užívate iné prípravky na zlepšenie erekcie
 • Prípravok taktiež nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov a ženy

 

 

 

10 myšlienky na “Zerex – recenzie a skúsenosti

 1. Jaro

  Dobrý deň.
  Predám Zarex Klasic 12 tabliet po 15,00eur.
  Balenie je originál a neotvorené.Nevhodný darček.
  Zašlem aj na dobierku.

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *