Ako zväčšiť penis je to možne ?

Trápi vás veľkosť vášho penisu? Nie ste sám.

Tento problém je totiž medzi mužmi tak často diskutovaný, že mnohí z nich napriek relatívne priemernej, či dokonca nadpriemernej veľkosti svojho penisu, žijú v domnienke, že ich pýcha je malá. Určite sa však nájdu aj prípady mužov, ktorých penisy skutočne svojou veľkosťou nepatria nie len medzi tie väčšie, ale ani medzi tie priemerné. Pochopiteľne, takýto muži majú komplexy menejcennosti. I keď mnohí z nich tomu neveria, v súčasnosti existuje niekoľko spôsobov ako zväčšiť penis.

Je váš penis dostatočne veľký a ak nie, meriate ho správne?

Priemerná veľkosť penisu Slovákov sa pohybuje v rozmedzí cca 14-15 cm, čo síce na svetové pomery nie je najviac, avšak nájdu sa aj národy, ktoré za naším priemerom ďaleko zaostávajú. Čo sa týka merania penisu, podľa vedcov a výskumníkov sa meria penis tak, že si zoberiete pravítko, ktorým zatlačíte až na doraz k pubickej kosti, teda k miestu, kde je penis väzivom spojený k telu. Práve zlá metóda merania môže spôsobiť, že váš penis v porovnaní s oficiálnymi meraniami bude mať o 1,5-2 cm menej ako v skutočnosti.

Triky na predlženie penisu môžu pomôcť pridať pár cm naviac

V prípade, ak ste správne odmerali svoj penis a predsa len v stoporenom stave nemá takú dĺžku, akú by ste chceli, možno sa i vy sám seba pýtate, ako svoju pýchu zväčšiť. Trikov, ako zväčšiť svoj penis je samozrejme hneď niekoľko, ale možno väčšine mužov vrátane vás, postačí aj optické zväčšenie a to tak, že si jednoducho oholíte intímne partie. Vďaka tomu sa váš penis opticky zväčší o 1-2 cm, čo určite nie je na škodu.

Ďalším dobrým trikom, ktorý však určite neznie tak jednoducho ako ten predošlý, je chudnutie. Práve väčšie brucho spôsobí to, že koreň penisu bude prekrytý niekoľkými centimetrami tuku, čo v konečnom dôsledku spôsobí to, že viditeľne je váš penis o nejaký ten centimeter menší. Preto, ak máte nejaké to kilo naviac, určite menšia diéta a viac pohybu na čerstvom vzduchu vám rozhodne nezaškodí.

Ďalšou obľúbenou, no v tomto prípade už nie bezplatnou metódou zväčšenia, je napríklad vákuová pumpa, pomocou ktorej môžete napumpovať do svojho penisu viac krvi, čím dôjde k predĺženiu penisu. Netreba však zabúdať, že ide len o dočasný efekt, ktorý nie je dlhodobo badateľný ani pri častejšom používaní.

Ďalším pomocníkom môžu byť aj rôzne pomôcky na dlhodobé nosenie a zväčšenie penisu. Ich účinok je diskutabilný, väčšina z nich však pracuje na princípe naťahovania penisu, čo pre niektorých pánov nemusí byť na bežné nosenie úplne vhodné. Okrem toho môže dlhodobé používanie týchto pomôcok spôsobiť aj nečakané komplikácie a preto akékoľvek dlhodobejšie nosenie týchto pomôcok konzultujte so svojím lekárom.

Ak nič nepomôže, môže pomôcť operatívny zákrok chirurga

Dnešná medicína ponúka skutočne široké možnosti vylepšenia tela človeka. V prípade zväčšenia penisu ide o operatívny zákrok pod celkovou narkózou. Chirurg v tomto prípade jemne nareže väzivo, prípadne ho úplne preruší, vďaka čomu dôjde k predĺženiu penisu aj o niekoľko centimetrov. Nevýhodou tohto zákroku je však to, že plnohodnotný sexuálny styk si môžete dopriať až po dvoch mesiacoch odpočinku.