Vimax – recenzie a skúsenosti

vimaxProdukt, ktorý sa prvýkrát začal predávať ešte v roku 1998 bol vyvinutý rovnako ako niekoľko iných produktov z tejto oblasti na zlepšenie erekcie, ale taktiež aj na zväčšenie penisu, predĺženie pohlavného styku a taktiež aj ako produkt proti predčasnej ejakulácií.

Ako Vimax funguje a aké sú jeho základné účinné látky?

Úlohou Vimaxu je predovšetkým rozšíriť cievy, čím dochádza k zlepšeniu prietoku krvi, čoho dôsledkom je značné zlepšenie erekcie. Konkrétnejšie však Vimax cielene pôsobí na zväčšenie objemu špongiovitých teliesok, ktoré sa nachádzajú vo vnútri penisu a ktoré sú zodpovedné za dosiahnutie erekcie. Tým, že Vimax cielene zväčšuje objem týchto teliesok, môžete bádať značné zlepšenie erekcie a v neposlednej rade i mierne zväčšenie penisu (až do 2 cm). Obrovským pozitívom je však fakt, že tieto pozitívne účinky sú následkom použitia čisto prírodných látok, ktoré obsahuje tento produkt. Konkrétne ide aj o tieto látky:

  • Saw Palmetto : Tento extrakt z byliny pozitívne pôsobí na sexuálnu aktivitu a sexuálnu výdrž, pretože jedným z jeho účinkov je i stimulácia chuti na sex a taktiež pozitívne pôsobí na mužskú erekciu.
  • Epimedium Sagittatum : Táto látka známa tiež ako Krpčiarka šípolistá zvyšuje libidy a taktiež i erektilné funkcie. Využíva sa na zvýšenie sexuálnej túžby a tiež redukciu mužskej únavy pri pohlavnom styku.
  • Gingko Biloba : Extrakt známy i pre svoje pozitívne účinky na mužský sexuálny výkon, zlepšenie prekrvenia penisu a teda i erekcie. Okrem toho má veľmi dobré účinky napríklad na pamäť a koncentráciu.
  • Tribulus Terestris : Táto prírodná látka je veľmi obľúbená napríklad medzi kulturistami, ktorí oceňujú jej stimulačné účinky na produkciu testosterónu. Obľúbená je však aj pre svoju schopnosť zvýšiť sexuálnu túžbu, vďaka čomu je veľmi častou zložkou mnoho iných produktov, ktoré zlepšujú erekciu.

Aká je cena jedného balenia Vimax a aké je odporúčané dávkovanie?

Tento pôvodom kanadský produkt určite nesklame ani čo sa týka ceny. Za jedno balenie, ktoré obsahuje až 30 kapsúl zaplatíte len 40 €. V prípade objednania 12 balení, môžete za Vimax zaplatiť len niečo okolo 24 € za jedno balenie, čo je približne o 40% menej ako keď si objednáte len jedno balenie. A ako vlastne užívať Vimax?

Vimax je odporúčané pre maximálne docielenie výsledku užívať vždy jednu tabletu denne, v ideálnom prípade pred spaním. Podľa výrobcu je možné sledovať výsledky už po cca mesiaci užívania. Niektorí zákazníci však údajne pociťovali posilnenie erekcie, zväčšenie penisu a predĺženie výdrže už po pár dňoch užívania.

Oficiálny predajca VIMAX na Slovensku a v Čechách

kupitvimax

POZOR: Zľavový kupón: VIMAX10P

Zľava 10 percent a celú objednávku

 vimaxvimax 2 (2)  vimax 3

 

3 myšlienky na “Vimax – recenzie a skúsenosti

  1. jaro prievidza

    Tak ako píšete zlepšiť krvný obeh ale keď ho mám v poriadku a potrebujem posilniť celkovú chuť tak nič. Nulový efekt

     

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *