Ako zlepšiť chuť mužského semena?

Ľudské telo je neobyčajný výtvor, ktorý dokáže veľmi jasne a citlivo reagovať na to, ako sa oňho staráme. Dá nám jasne najavo či robíme niečo zle alebo naopak dobre. Najjednoduchšie to spoznáme na pleti, kvalite vlasov a nechtov, na váhe a nakoniec na vyšetrení u lekára. Pár orgánov dokáže extrémne citlivo reagovať na stravu či spôsob života aký vedieme. Jedným z nich je aj mužský penis, ktorý svojou chuťou prezradí, čo jeho vlastník jedol.

Aká je normálna chuť?

Prehĺtať alebo nie? Názory žien sa tu často rozchádzajú, niektoré s tým problém nemajú, iné sa tomu vyslovene bránia. A to aj napriek tomu, že muži túto časť orálneho sexu majú najradšej. Nie každej ale chuť mužského sekrétu chutí. Chuť je podmienená mnohými faktormi a jedným z nich je aj strava. Základnou zložkou sú proteíny, fruktóza, kyselina citrónová, vápnik, cholesterol, kyselina askorbová, sodík a chlorid. Nedá sa povedať aká je normálna chuť, každý ju vníma trošku inak a všetko sa to odvíja od vnútorného prostredia, od zlozvykov i od už spomenutej stravy.

Čo zhoršuje chuť?

 • Alkohol a cigarety
 • Ostré a pálivé jedlá
 • Chren
 • Ryža a obilniny
 • Mäso
 • Káva

Čo zlepšuje chuť?

Podľa mnohých výskumov dokážu chuť semena vylepšiť citrusy a ovocie. Najlepšie sa osvedčil ananás, mango a grep. Chuť bude po nich jemne sladkastá a navyše prospejú aj mužskému organizmu. Ovocie prispieva k lepšej funkcii čriev, vďaka čomu sa telo rýchlejšie prečistí a nebude mať tak čo ovplyvniť chuť ejakulátu. Tak ako pri každej jednej veci, je nutné konzumovať ich pravidelne, inak sa požadovaného výsledku nedočkáte.

Ak váš partner odmieta jesť ovocie, môžete vyskúšať lubrikačný gél. Ten priamo chuť sekrétu neovplyvní, no vytvorí vám príjemnú chuť v ústach ešte pred jeho príchodom, ktorý ľahšie zvládnete. Poslednou možnosťou sú tabletky, ktoré zoženiete v sexshope. Tie dokážu výrazne zmeniť chuť, najčastejšie na jablkovú. Sú to prírodné, poväčšinou bylinné tablety, takže sa nemusíte báť ich vyskúšať a sami sa presvedčiť o ich účinnosti. Najsilnejšie ovplyvňujú chuť tieto potraviny:

 • Ananásový džús
 • Banány, jablká, čučoriedky
 • Zeler a škorica
 • Zemiaky
 • Ochutený lubrikačný gél
 • Špeciálne tablety

Čo ak sa chuť nezlepší?

Nedá sa s istotou povedať, že ak partner bude jesť iba „chutné“ potraviny, tak sa chuť jeho semena zlepší. Ale žena by si mala vedieť poradiť aj s takýmto variantom. Vyskúšať môžete sprchu, kde vám voda zaručí čistotu partnerovho údu a kde si môžete prípadne vypláchnuť ústa, či to nenápadne vypľuť. Orálny sex si môžete spríjemniť aj tým, ak na partnerov penis natriete niečo sladké ako napríklad šľahačku, jahodový sirup či nejakú inú ľahko roztierateľnú chuťovku. Poslednou možnosťou ako môžete bez problémov zvládnuť orálny sex, je umývanie zubov. Vyskúšajte si tesne pred aktom umyť zuby s poriadnou dávkou zubnej pasty. Niektoré ženy tvrdia, že chuť pasty aspoň z časti prebije chuť sekrétu.

Najčastejšie otázky

Prečo je dobré prehĺtať?

Mužský ejakulát obsahuje mnoho látok, ktoré sme spomenuli vyššie a medzi nimi aj vitamín C alebo vitamín B. Podľa výskumov dokáže tento sekrét zlepšiť pamäť, skvalitniť spánok, znížiť bolesť, zvýšiť energiu a zlepšiť koncentráciu. A čo je najdôležitejšie, patrí vraj medzi prírodné antidepresíva.

Existuje alergia na spermie?

Áno, exituje malé množstvo žien, ktoré majú alergickú reakciu na mužský sekrét. Spôsobuje im klasické alergické prejavy ako je svrbenie, pálenie a začervenanie.

Môže zlá chuť ovplyvniť ženu?

V prípade, ak narazíte na partnera, ktorý vám „nebude chutiť“, môže sa stať, že ak sa jeho ejakulát dostane na vašu pokožku, spôsobí vám vyrážky, začervenanie, dokonca až podráždenie pokožky.

Čo pripomína normálna chuť ejakulátu?

Podľa niektorých odborníkov by mala normálna chuť semena pripomínať gaštanový kvet. Je to veľmi subjektívne, nakoľko mnohí z nás túto vôňu ani nepoznajú.

Čo by som mal jesť pred orálnym stykom?

Najideálnejšou voľbou je ľahký zeleninový šalát, ovocie a pohár bieleho vína. Ale postačí i to, ak zlepšíte stravu, nedáte si predtým niekoľko pív a skúsite aspoň kúsok ovocia či horskú čokoládu. Treba to dodržiavať ale dlhodobo!

 

AKCIA na produkt eJoy

eJoy je produkt pre zlepšenie erekcie a predĺženie sexuálneho styku u mužovVíťaz nášho testu pri zistení slabnutia erekcie. Víťaz nášho testu tabletiek na zlepšenie erekcie.

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*