E-REX 24 – recenzie a skúsenosti

Americký doplnok pre podporu erekcie E-REX 24erex24-logo-primar

E-rex 24 predstavuje jeden zo známejších prírodných doplnkov pre podporu erekcie, ktorý sa vyskytuje na našom trhu. Pri užívaní tohto doplnku by mali muži pocítiť silnejšiu a dlhotrvajúcu erekciu, väčší penis, intenzívnejšiu ejakuláciu a zabezpečiť by mal aj vyrovnanú hladinu hormónov. Okrem kapsúl s účinným zložením sa v ponuke pod touto značkou nachádza aj intímny gél na báze vody, ktorý nefunguje len ako lubrikant ale tiež stimuluje a prekrvuje pohlavné orgány. Pri intímnom styku je tak nápomocný nielen pre mužov, ale zvyšuje aj citlivosť v ženskej intímnej oblasti.

E-REX 24 – zloženie

Cesmína paraguajská

Listy či sušené stonky kvetín zo stromu nazývaného aj „Yerba Maté“ konzumovali naši predkovia už v minulosti kvôli povzbudzujúcim účinkom. Dnes sa výťažky využívajú vďaka špecifickým vlastnostiam jeho zložiek (teobromín a teofylín), ktoré dokážu bojovať proti oslabenej erekcií a poruchám stoporenia penisu.

Muira Puama

Účinné látky vo výťažkoch získaných z tohto kríka pomáhajú obnoviť mužské pohlavné funkcie.

Zinok

Príjem zinku je veľmi dôležitý pre vývoj každého organizmu. Zinok pomáha udržiavať kosti, vlasy, nechty či pokožku v zdravom stave, prispieva k posilneniu imunitného systému a vyrovnáva hladiny vitamínov, sacharidov či mastných kyselín v tele. U mužov napomáha k udržaniu prirodzenej a vyrovnanej hladiny testosterónu. Veľmi dôležitá je aj jeho prítomnosť v mužskom semene.

erex24-recenzia-skusenosti-cover

Účinky

E-rex 24 sľubuje splnenie 11-tich záväzkov, pričom nie všetky sa týkajú priamo erekcie a pohlavného zdravia. K hlavným účinkom patrí silnejšia a dlhotrvajúca erekcia, zväčšenie či dokonca predĺženie penisu, intenzívnejšia ejakulácia, rýchlo dosiahnuté výsledky a zaručená a trvajúca účinnosť. Ďalšími výhodami tohto prípravku je jeho 100%-ne prírodné zloženie a pri jeho užívaní by sa nemali prejaviť žiadne nežiaduce účinky. Aby sa užívatelia presvedčili o účinkoch osobne, poskytuje E-rex 24 možnosť bezplatného nezáväzného vyskúšania, 15-dňovú kúru zdarma či garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Podobne ako u ostatných výživových doplnkov tohto typu je samozrejmosťou diskrétne balenie pri dodaní. Čo sa týka účinkov intímneho gélu E-REX 24, nejedná sa len o lubrikant. Po použití by mal zabezpečiť lepšiu stimuláciu a prekrvenie pohlavných orgánov, skvalitnenie erekcie a u žien zlepšenie sexuálneho zážitku.

Dávkovanie a cena

Dávkovanie tohto prípravku je veľmi vcelku zaujímavé – v prvých dňoch postačí 1 kapsula denne, najlepšie ešte pred raňajkami a užitie druhej kapsuly sa odporúča užiť približne hodinu pred samotným sexuálnym stykom. Maximálna denná dávka však nesmie presiahnuť 2 tabletky. Pri pocítení účinkov stačí dávkovanie znížiť na 1 kapsulu za 3 dni.

Základnú ponuku tvoria 3 balenia – E-rex 24, E-rex 24 Forte a E-rex 24 Extra Forte. Vzhľadom na dávkovanie je veľmi ťažké určiť, na koľko dávok či dní jedno balenie vystačí, keďže sa na každom mužovi môžu účinky objaviť v rozdielnom časovom období.

Za produkt E-REX 24 (30 tabliet + 15 tabliet zdarma) zaplatíte sumu 29,99 Eur.

Za produkt E-REX 24 Forte (60 tabliet + 15 tabliet zdarma) zaplatíte aktuálne sumu 47,98 Eur.

Za produkt E-REX 24 Extra Forte (90 tabliet + 15 tabliet zdarma) zaplatíte sumu 62,98 Eur.

Cena za intímny gél v objeme 50 ml je v súčasnosti 18,95 Eur (pri nákupe 2 ks 29,95 Eur a 3 ks 39,75 Eur). Výrobca okrem toho ponúka aj rôzne zvýhodnené balíčky:

E-rex 24 + intímny gél 50 ml = 38,65 Eur

E-rex 24 Forte + intímny gél 50 ml = 58,95 Eur

E-rex 24 Extra Forte + intímny gél 50 ml = 73,98 Eur

Po objednávke vám bude produkt dodaný do 48 hodín, v diskrétnom balení a v prípade nespokojnosti vám bude zaplatená suma vrátená späť. Predávajúci tiež ponúka možnosť vyskúšať tablety zdarma – kupujúci má nárok na vrátenie balíčku (aj v prípade že nejaké tablety užil) do určitého počtu dní od prevzatia zásielky a peniaze mu budú vrátené.

Moje skúsenosti s E-REX 24

Objednal som si základné balenie E-REX 24 30 tabliet +  15 tabliet som dostal zdarma. Zásielka mi naozaj prišla do 48 hodín, preto som mohol so skúšaním a sledovaním účinkov hneď začať. Prvé 2 dni som skúsil užiť iba 1 tabletu ráno pred raňajkami, no účinky som nepociťoval a preto som skúsil užívanie 2 tabliet (1 ráno a 1 hodinu pred sexom). Ani v tomto prípade som však nepociťoval vôbec nič. Asi po troch dňoch užívania tabliet sa objavila iba zvýšená chuť na sex a pri užívaní na ďalšie dni trvala moja erekcia dlhšiu dobu ako zvyčajne a bola pevnejšia. Keďže sa po spozorovaní účinkov môže dávkovane upraviť na 1 tabletu za 3 dni, urobil som tak. Ďalší deň som si dal iba 1 tabletu a potom 2 dni žiadnu, ale bol som sklamaný. Účinky sa vytratili a tak som opäť skúsil schému 1+1 a účinky sa dostavili až druhý deň užívania. Každý muž je samozrejme iný a účinky môže pocítiť v rozdielnom čase a sile, ja potrebujem zrejme väčšiu dávku účinných látok.

kupiterex24

Zhodnotenie a záver

Sľubované účinky v oblasti erekcie a sexuálneho života boli podľa mňa nedostatočné. Rýchly výsledok sa u mňa nedostavil vôbec (čo som pri niektorých iných doplnkoch dosiahol, preto mi zrejme vyhovuje iné zloženie a účinné látky). Erekcia bola o niečo silnejšia aj dlhšia, ale len v prípade užívaniach 2 tabliet denne. Tento účinok sa pri prerušení užívania a znížení počtu tabliet na 1 za 3 dni vytratil. Intenzívnejšiu erekciu som nezažil a k zväčšeniu penisu nedošlo. To by sa možno prejavilo až pri dlhodobejšom užívaní prípravku.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *