Erexan – recenzie a skúsenosti

erexan

2. miesto hodnotených produktov

Už podľa názvu tohto produktu väčšina ľudí tuší k čomu je tento prípravok určený. Tento produkt, ktorý je voľnopredajný je určený predovšetkým pre mužov, ktorí hľadajú produkty účinkovo podobné podstatne známejšej Viagre, avšak na báze prírodnej a hlavne bez predpisu od svojho lekára.

Aké reálne výsledky môžete očakávať od Erexanu?

Erexan určite svojimi účinkami nemôže konkurovať liekom na predpis ako je napríklad známa Viagra, alebo Cialis, napriek tomu však poskytuje svojím užívateľom citeľné zlepšenie kvality erekcie a to napriek tomu, že ide o produkt, ktorý je postavený na čisto prírodnej báze. Okrem zlepšenia erekcie užívatelia tohto produktu častokrát bádajú značne zvýšenie chuti na sex, predĺženie dĺžky erekcie a teda aj pohlavného styku.

Čo konkrétne obsahuje Erexan?

Mimo rôznych podporných látok, ktoré rovnako ako iné sú čisto prírodného pôvodu, Erexan obsahuje predovšetkým tieto látky:

L-Arginín : Aminokyselina, ktorá je veľmi známa pre svoje pozitívne účinky, čo sa týka erekcie. Je známa tým, že podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý pomáha uvoľňovať svalstvo a predovšetkým cievy, čoho dôsledkom dochádza k lepšiemu prietoku krvi do penisu.

L-Lysín : Okrem pozitívneho účinky na lepšie prekrvenie penisu je táto látka známa pre svoje vynikajúce účinky, čo sa týka podpory dĺžky a kvality erekcie. Muži, ktorí túto aminokyselinu užívajú môžu sledovať zlepšenie dĺžky pohlavného styku.

Rastlina MACA : Ide o látku z byliny, ktorá napomáha pri problémoch s impotenciou a prostatou. Pozitívne taktiež pôsobí na erekciu a tvorbu spermií.

Tribulus Terestris : Táto látka pozitívne pôsobí hlavne na hladinu mužského hormónu – testosterónu, čo sa pozitívne prejavuje na raste sily, výkonnosti a svalov.  Testosterón má však pozitívny vplyv aj na erekciu a sexuálnu chuť, vďaka čomu je neodmysliteľnou súčasťou väčšiny produktov na zlepšenie erekcie.

Koľko stojí jedno balenie tohto produktu a aké je odporúčané dávkovanie?

Erexan je obľúbený nie len pre svoje vynikajúce účinky, ale i pre svoju dostupnú cenu v porovnaní s inými produktmi tohto typu. Erexan totiž môžete zakúpiť už od sumy 24,90 € a to napriek tomu, že súčasťou balenia je až 15 kapsúl. Veľkým pozitívom je určite i fakt, že Erexan nie je nutné užívať stále, keďže jeho účinky nastupujú už 60 minút po užití. Podľa výrobcu by nastupujúci účinok mal trvať až 36 hodín, čo je skutočne dlhá doba.

erexankupit

Pre koho nie je vhodný Erexan?

 • pre ženy
 • mužov mladších ako 18 rokov
 • osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami (napr. nízky alebo vysoký tlak)
 • pre ľudí, ktorí užívajú iné produkty podporujúce erekciu
 • pre ľudí, ktorí užívajú látky, ktoré podporujú uvoľňovanie oxidu dusnatého

 

Zhrnutie

Erexan obsadil v našich testoch druhú priečku ale len málinko zaostal za produktom Ejoy. Určite produkt Erexan odporúčame – bližišie hodnotenia nájdete v komplexnom hodnotení ceny, vlastností a zloženia.

 

11 myšlienky na “Erexan – recenzie a skúsenosti

 1. Miloš

  Vôbec nefunguje, fakt zbytočne vyhodenie peniaze. U zerex 10 bodov tak erexan -10 bodov, fakt má to opačne efekt že Vám nepostaví vôbec aj keď som dal 2 naraz.

   
 2. Jano

  Nefunguje. Po kúpení budete ľahší o 25€ a to je tak všetko čo tento produkt dokáže. A ak predsa podľahnete klamlivym recenziam ktorých je tu požehnane, odporucam kupovať čo najmenšie balenie, prip. testovaciu vzorku aby ste prišli o čo najmenej peňazí.

   
 3. Pavol

  Lepší účinok som zaznamenal u produktu ejoy, ale inak veľmi podobné vlastnosti produktov s tým že ejoy dobré vplýva aj na prostatu

   
  1. Lukáš

   Taktiež odporúčam vyskúšať oba prípravky cena je skoro rovnaká a tým že mam po 40tke mám drobné problémy s prostatou eJoy mi pomohol upraviť a zlepšiť tento stav samozrejme okrem iných účinkov.

    

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *