Zväčšenie penisu – 3 zaručené spôsoby, ako na to

Téma zväčšovania penisu je opradená viacerými mýtmi a falošnými predstavami. Nepochybne, každý muž by chcel mať väčšie prirodzenie, pretože nie všetci sú obdarení rovnako. Ako to docieliť?

Priemerná veľkosť pohlavného údu sa pohybuje niekde medzi 12 a 13 cm v stoporenom stave. Muži, ktorí sú obdarení viac, ako je priemer, majú šťastie. Ak majú totiž dostatočne pevnú a kvalitnú erekciu, nemajú žiaden problém uspokojiť ženu. Čo majú ale robiť tí, ktorých partnerky by boli rady, ak by ich „mužská pýcha“ bola o niečo väčšia?

Prečo je dĺžka penisu dôležitá

Ženy môžu dosiahnuť orgazmus v princípe len dvoma spôsobmi. Tým prvým je dráždenie klitorisu, kde vám je hrúbka alebo dĺžka penisu úplne nanič. Druhým spôsobom je organizmus po vyplnení celej pošvy penisom a stimuláciou nervových zakončení vo vnútri pošvy. Tu si už s podpriemerným penisom bohužiaľ nevystačíte.

Dobrou správou je, že tí najväčší zvodcovia a najúspešnejší milenci používajú oba spôsoby. V zásade platí, že ak sa vaša partnerka „nesťažuje“ na to, že vás penis je príliš malý, nemusíte sa strachovať a netreba dĺžku či vôbec riešiť.

Problém ale nastane, ak neviete dopriať svojej partnerke vaginálny orgazmus dlhodobo. Pošva je totiž oveľa lepšie inervovaná citlivými nervovými bunkami, ako je to v prípade klitorisu. Ten za vrchol blaha považujú paradoxne viac muži, než samotné ženy. Orgazmus v pošve je možné dosiahnuť buď dráždením nervových buniek v prvých troch centimetroch vagíny, alebo na jej úplnom konci.

ZHRUBNUTIE VS. PREDĹŽENIE: Veľa mužov sa sústredí len na predĺženie penisu, ale výskumy ukazujú, že ženy si môžu užiť dokonalý orgazmus aj vtedy, ak máte hrubší penis. Ten môžete dosiahnuť dokonca oveľa jednoduchšie ako jeho predĺženie.

Chirurgické zväčšenie a zhrubnutie

Aspoň pár vetami by sme mali spomenúť aj chirurgické riešenia, hoci primárne sa chceme sústrediť na prirodzené postupy, ako zväčšiť penis. Aktuálne nie je klasický chirurgický zákrok pre mužov u nás atraktívny a patrí až medzi posledné možnosti, keďže ho celosvetovo ho podstupuje menej než 5 % mužov.

Najčastejšie sa využívajú liposukcia, odpojenie úponov od lonovej kosti, lipofiling alebo kyselina hyalurónová. Ako funguje ktorý princíp, o tom vám viac povie táto infografika:

zvacsenie-penisu-operaciou

Ako si zväčšiť prirodzenie prirodzene?

V prvom rade, zabudnite na to, že to pôjde rýchlo a zo dňa na deň. Všetky prirodzené metódy, čiže také, ktoré nezahŕňajú chirurgické riešenie, trvajú dlhšie a výsledok nebude obvykle tak extrémny, ako by ste si mohli myslieť. Všetky prípravky, či už pôjde o nejaký krém, gél, tabletku alebo prírodný stimulant, nemôžu garantovať 100 % výsledky.

Na druhú stranu, pocitovo je možné svoj pohlavný úd zväčšiť. Nečakajte však žiadne zväčšenie alebo zhrubnutie o viac ako 1 centimeter. Zázračné tabletky, ktoré by sa chválili tým, že vám zväčšia penis aj o 5 cm, skrátka neexistujú. Všetko si budete musieť doslova „vydrieť“ a nepostačí vám ani nadpriemerné libido.

Cviky na zväčšenie penisu

Prvým spôsobom, ktorým je možné dosiahnuť aspoň nejaký výsledok, je cvičenie špecifického charakteru. Rozhodne ale neverte úplne všetkému, čo v súvislosti s touto témou nájdete, pretože niektoré techniky (napríklad upevňovanie závažia na penis) hrozia až šarlatánstvom.

Najčastejšie sa využívajú nasledujúce tri techniky cvičenia:

  1. Naťahovanie: Uchopte penis hneď za žaluďom, natiahnite ho a podržte v takomto stave aspoň 10 sekúnd, neskôr aj viac. Naťahovať môžete dopredu, ale aj do boku, ale nikdy netlačte príliš silno, aby ste necítili bolesť.
  2. Masáž Jelqing: Z palca a ukazováka spravte kruh, uchopte penis hneď pri koreni a následne postupujte ťahaním smerom k žaluďu. Cvičenie sa musí vykonávať len v stave polovičnej erekcie, najlepšie s lubrikačným gélom a veľmi opatrne!
  3. Kegelove cviky: Sadnite si alebo si ľahnite, uvoľnite sa a pokúste sa na 10 sekúnd stiahnuť sval, ktorý používate aj na zastavenie močenia (tzv. PC sval, alebo sval panvového dna). Potom sval uvoľnite, dajte si pár sekúnd prestávku a postup opakujte. Odporúča sa cvičiť 15 až 20 opakovaní tri krát za deň.

Tabletky na zväčšenie penisu

Pri téme tabletiek na erekciu by ste mali byť nanajvýš opatrní. V zásade platí, že bez receptu sa k žiadnym skutočne účinným tabletkám na zväčšenie penisu nedá dostať a aj tie, ktoré sú na recept, sú primárne určené na liečbu erektilnej dysfunkcie.

Vzhľadom na to, že fungujú na báze zlepšenia prekrvenia penisu, môže sa dostaviť aj efekt jeho zväčšenia či zhrubnutia, no žiadne zázraky by ste očakávať nemali. Úplne ignorovať by ste rozhodne mali rôzne reklamy a inzeráty na internete na zázračné tabletky zo zahraničia, ktoré sú u nás zakázané. Medzi najznámejšie nelegálne tabletky patrí napríklad Kamagra, ktorá je konkurentom Viagry na predpis.

Jej objednaním sa však vystavujete veľkému riziku, že pôjde len o napodobeninu alebo o nejaký iný syntetický prípravok s vedľajšími účinkami. Preto, ak už chcete ísť touto cestou, stavte radšej na prípravky bez predpisu, ktoré majú 100 % prírodné zloženie bez vedľajších účinkov.

BEZ RECEPTU: V našom porovnaní tabletiek na lepšiu erekciu máme prípravky, ktoré si môžete zakúpiť bez lekárskeho predpisu. Napríklad s Vimaxom má viacero mužov dobré skúsenosti. Významné zlepšenie prekrvenia, a tým aj zlepšenie objemu stoporeného penisu, dosahuje tiež žiadaná novinka na našom trhu zvaná eJoy.

Vákuové pumpy

Posledným spôsobom, ktorý môže pomôcť pri zväčšení objemu penisu, sú vákuové pumpy. Ide v podstate o zaujímavé erotické pomôcky, ktoré môžu pracovať na princípe podtlaku vzduchu alebo na vodnom princípe.

Takto fungujú:

  1. Klasické pumpy – tieto pumpy pracujú na základe podtlaku vzduchu, ktorý spôsobí zväčšenie dĺžky aj hrúbky penisu vďaka lepšiemu prekrveniu, avšak až po dlhšom používaní
  2. Hydro pumpy – zväčšenie nastáva do dĺžky aj šírky, nie je nutné použiť lubrikačný gél a výsledok môžete dosiahnuť pri správnom používaní rýchlejšie
 
Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*