Ako uspokojiť ženu? Takto na to idú tí najlepší

Každý muž by chcel uspokojiť svoju partnerku v posteli čo najlepšie. Niektorí to skúšajú jazykom, ďalší prstami, iní rovno celou rukou. Väčšina sa spolieha na overenú klasiku. Správne je vyskúšať všetky dostupné možnosti.

Všetci muži majú v sebe zakódované, že musia byť sexuálnym predátorom. Tak ich už vybavila príroda a či sa to niekomu zdá, alebo nie, platí to aj pre moderného muža. Nenechajte sa zmýliť tým, že dnes už nikto neloví mamuty, len málokto pracuje v lese a že väčšina mužov pripomína modelov z módnych magazínov. Niektoré veci sa skrátka nemenia, mení sa len cesta k nim.

Ako najlepšie uspokojiť ženu? Nielen sexom

Ženy túžia po skvelom sexe, ale ešte viac túžia po milovaní. Táto veta síce vyzerá ako vystrihnutá z nejakého ženského mesačníka, ale platí naozaj od prvého po posledné slovo. Tomu sa musí prispôsobiť aj to, ako budete ženu dobývať. Nestačí na ňu len vyletieť, musíte ju najprv niečím zaujať – a spraviť sami seba niečím extra.

najlepší zvodcovia totiž vedia, že:

 • zakázané ovocie chutí najlepšie
 • nesmú žene neustále dvoriť, musia nechať niektoré veci aj nevyslovené
 • musia ženu upútať tak, že ich bude chcieť po sexuálnej stránke
 • nesmú byť príliš iniciatívny, pretože to ženy odplaší
 • nesmú príliš okato dať najavo svoje libido

Nič neuponáhľajte

Táto veta je základom dobrého zvádzania, ale rovnako aj dobrého milovania. Sex nie je predsa pretek o to, kto bude rýchlejšie a prv v cieli. Tí najlepší zvodcovia a milovníci dokážu pripraviť a uskutočniť celý akt milovania dokonca tak, že žena ani nemá pojem o čase. Neveríte, že sa to dá? Ale áno, len to chce vedomosti a skúsenosti.

Súčasťou milostného aktu by mala byť nielen milostná predohra, ale aj niečo ešte skôr. Nebadaný kompliment, sem-tam letmý úsmev a pohľad z očí do očí, neskôr dotyky akoby náhodou a mimovoľne. Toto všetko dokáže vzbudiť u opačného pohlavia pozornosť a v ideálnom prípade aj túžbu.

Zapamätajte si nasledovné zásady:

 1. Buďte sám sebou – ak sa budete na niečo hrať, tváriť sa neprirodzene a niečo príliš okato predstierať, ženu to podvedome odplaší a ani sex nebude taký, ako by ste si želali
 2. Uvoľnite atmosféru – nikto nemá rád, ak sa dá napätie doslova krájať, takže využite to, čo majú ženy na mužoch najradšej – vtip a humor, ale samozrejme len s mierou
 3. Hudba môže odbúrať stres – ak chystáte spoločný večer u vás, využite výhodu domáceho prostredia a uvítajte partnerku hudbou – zabudnite ale na prenikavé tóny alebo rýchly rytmus, no vyhnite sa aj otrepaným slaďákom; hudba musí byť príjemná, nebadaná a prirodzená k celej atmosfére
 4. Nezastavujte rozbehnutý vlak – ak už „idete na vec“, rozhodne neskúšajte niečo umelo prerušiť alebo zastaviť, napríklad tým, že niekam odbehnete, začnete upratovať taniere po večeri a podobne; neprospeje to tak vášmu penisu, ani rozpálenej partnerke

ČO ROBIŤ POČAS MENŠTRUÁCIE: Nuž, tu je niekedy naozaj ťažké radiť, najmä ak ešte partnerku nepoznáte príliš dlho. Je jasné, že nie všetci muži „jazdia na červenú“. Najlepšie je v tomto prípade zostať pri dobrej masáži, ktorá môže byť afrodiziakom pre budúce rande!

Ako urobiť ženu šťastnou rôznymi technikami

Keďže muži chcú vedieť aj presné postupy, čo môžu spraviť, aby čo najlepšie uspokojili ženu, prinášame vám prehľad najčastejších otázok a odpovedí na ne:

 1. Ako urobiť ženu jazykom a ústami?

V prvom rade, nezapojte len svoj jazyk a ústa, ale pridajte aj prsty. Jazykom dráždite vonkajšiu časť vagíny a klitoris, kým jedným alebo dvoma prstami môžete skúmať jej vnútro a hľadať bod G. Ak dosiahnete správny súlad a tempo, ste na najlepšej ceste dosiahnuť pre partnerku orgazmus.

 1. Prečo použiť sexuálne pomôcky?

V zásade platí, že zmena dokáže vždy okoreniť sexuálny život. Ak si pripravíte pre ženu darček v podobe zaujímavého vibrátora alebo venušiných guľôčok, určite to bude skvelý štart do milovania. Môžete tým dokonca aj oddialiť svoju ejakuláciu a nechať odpočinúť svoj nástroj, aby nabral druhý dych.

 1. Ako pomôcť žene, aby striekala?

Takzvaný mokrý orgazmus nedosiahne každá žena, ale kľúčom k nemu je spoznanie toho, čo má partnerka rada. V tomto prípade odporúčame, nech vám sama ukáže, čo má rada a ako vie mokrý orgazmus dosiahnuť. Vy len pozorne sledujte jej pohyby, techniku, rýchlosť a nabudúce sa môžete už pridať!

Cestovná mapa dokonalého milenca

Pripravili sme si pre vás názornú ukážku, ako by mohlo vyzerať ideálne milovanie pre vás aj vašu partnerku:

ako-uspokojit-partnerku

Kľúčom je dobrá erekcia a výdrž

Hoci všetky vyššie spomenuté techniky a postupy sú účinné, pravdou zostáva, že nič nevynahradí kvalitnú erekciu. Môžete byť majster v orálnom milovaní, mať skvelú masáž a ovládať dokonale predohru, avšak väčšina žien sa bez klasickej súlože jednoducho nezaobíde. Áno, je možné si milostný život spestriť aj inými technikami, no toto je vždy základ.

Aby ste mali dobrú erekciu a výdrž pri milovaní, musíte byť aj v dobrej fyzickej kondícii. O sexe sa hovorí, že je to náročnejšie, ako vyjsť po schodoch na 13. poschodie bežného paneláku – my s tým môžeme jedine súhlasiť. Preto platí, že čím menej budete jesť nezdravé potraviny, čím menej budete piť alkohol a čím menej budete fajčiť, tým lepšie sa vám bude dariť aj v spálni.

Podporiť erekciu môžete aj rôznymi afrodiziakami, napríklad koreninami, bylinkami, čokoládou, kávou, medom alebo niektorými druhmi ovocia a zeleniny. Samozrejme, ak máte už vážnejšie problémy s potenciou, kam patrí napríklad erektilná dysfunkcia, tu vám bežné babské recepty nepomôžu a je nutné zvoliť účinnejšie riešenie, napríklad tabletky na erekciu.

TIP OD NÁS: Na záver sme si pre vás pripravili súhrnné porovnanie prostriedkov na erekciu, kde nájdete voľne dostupné tabletky bez lekárskeho predpisu. Z pohľadu ceny aj účinku vychádzajú z nášho testu najlepšie eJoy, Vimax a Clavin. Prvý menovaný produkt je navyše horúcou novinkou s obrovským potenciálom pre všetkých mužov s problémami potencie.

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*