Mýty v sexe

Podobne ako bežný každodenný život, aj ten sexuálny je opradený rôznymi poverami a mýtami. Mnoho ľudí im naozaj verí a nechajú tak svoje sexuálne zážitky ovplyvniť často negatívnym spôsobom. Vďaka nim začnú trpieť sexuálnymi frustráciami, začnú odmietať partnera, milujú sa len na základe určitých pravidiel a stále majú v hlave zakorenené čo v posteli môžu, nemôžu a musia robiť. Vznikajú tak situácie, pri ktorých prichádza o samotný pôžitok nielen poverčivý človek, ale aj jeho partner. Jednoducho sa nedokážu naplno odviazať a vychutnať si slastné pocity. Tí, ktorí sexuálnym poverám veria, by sa mali tohto zlozvyku ihneď zbaviť a užívať si sexuálne chvíle bez obmedzení.

Žiadne predohry, rýchlo na vec

Množstvo žien má v hlave zakorenenú predstavu, že muži po žiadnej predohre a maznaní sa netúžia. Chcú ísť hneď na vec a zbytočne sa nezastavovať pri rôznych úvodných hrách. Opak je však pravdou. Aj muži potrebujú dráždivú stimuláciu a občas aj trochu romantiky, aby sa poriadne uvoľnili. Je to pre nich určitá príprava na skvelý sexuálny zážitok. Samozrejme, všetkého veľa škodí a žiadneho muža nebude baviť hodinové maznanie sa a žiadne poriadne skutky.

K mužskému orgazmu dochádza len pri ejakulácií

Vďaka tejto mylnej informácií sa ženy snažia v posteli až prehnane dosiahnuť mužskú ejakuláciu a nehľadia pri tom na samotné mužské pocity. Neplatí však pravidlo orgazmus = ejakulácia, muž môže dosiahnuť orgazmus aj bez nej. Ženy by sa mali preto sústrediť na dosiahnutie orgazmus rôznymi spôsobmi a pomôckami a nie len „pracovať“ na vyvrcholení. Pre mnohých  mužov je dokonca orgazmus bez ejakulácie viac intenzívnejší a ostane im v pamäti na veľmi dlhú dobu.

Muž s obriezkou nie je príťažlivý

Tento mýtus dokáže potrápiť mužov až do takých rozmerov, že sa začnú pre ženami hanbiť, odriekajú sex a dostávajú sa do depresií. Muži, ktorí podstúpili obriezku sa však naozaj nemajú prečo hanbiť a taktiež sa nemusia báť, že nedokážu ženu dostatočne uspokojiť. Podľa mnohých výskumov sú obrezaní muži pre ženy rovnako príťažliví a sex s nimi ženy doslova priťahuje.

Kondóm kazí zážitok

V mužských aj ženských hlavách víri mýtus v podobe pokazeného sexu vďaka kondómu veľmi často. Orgazmus bez kondómu je vraj silnejší a intenzívnejší, muži vďaka nemu nedosiahnu silnú erekciu a dostatočnú ejakuláciu. Tento názor je však tiež omylom. Dnes sa na trhu nachádzajú veľké množstvá prezervatívov najrôznejších druhov, ktoré sa vyrábajú z materiálov pripomínajúcich pokožku – sú tenké a sex s nimi je rovnako intenzívny ako bez nich.

Muži si počas sexu dôkladne obhliadajú ženské nedostatky

A preto sa chcú ženy milovať v noci, po tme, pri zhasnutom svetle a počas dňa či pri svetle majú problém uvoľniť sa. Milé dámy, keď sa schyľuje k sexu, muži naozaj neskúmajú detaily ženského tela a v hlave majú myšlienku len na jedno. Preto odhoďte zábrany a doprajte partnerovi aj milovanie počas dňa, určite bude pre neho prekvapujúce a vzrušujúce.

 

Kompletné porovnanie prípravkov
Nezávislé porovnanie zloženia, účinkov a cien prípravkov na zlepšenie erekcie.
Prejsť na prehľad >>

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*