Liderin – recenzie a skúsenosti

Ďalší produkt, ktorý je určený na riešenie problémov s erekciou, sa volá Liderin, ktorý je produktom známej firmy WALMARK. Tá je známa na našom trhu vďaka mnohým svojím vitamínom a minerálom. Samotný Liderin je rovnako ako väčšina produktov tejto firma braný ako doplnok výživy, keďže ide o preparát na čisto prírodnej báze.

Čo obsahuje Liderin a aké účinky Vám môže reálne priniesť?

V tomto produkte nájdete hneď niekoľko účinných zložiek v boji proti erektilnej disfunkcii, čo je však bezpochyby najlepšie je fakt, že všetky látky v Liderine sú čisto prírodného charakteru. S tým súvisí i to, že Liderin nie je viazaný na lekársky predpis a vďaka tomu je voľno predajný a to napriek tomu, že svojimi účinkami môže reálne napodobniť prípravky postavené na syntetickej báze ako Viagra a Cialis. Aké najsilnejšie látky v boji proti slabej erekcii, či predčasnej ejakulácií môžete nájsť v Linderine?

  • L-arginín : Aminokyselina, ktorá napomáha k lepšiemu prekrveniu ciev v penise je ideálnym doplnkom do stravy pre ľudí, ktorí majú problémy s erektílnou disfunkciou. Priaznivo ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý dokáže uvoľniť svaly a cievy, čoho dôsledkom je podstatne lepšie prekrvený penis.
  • Žen-šen : Toto obľúbené afrodiziakum je opradené svojimi pozitívnymi účinkami na sexuálnu chuť a vitality a v neposlednom rade i pozitívnym vplyvom na erekciu.
  • Pycnogenol : Mimoriadne silný antioxidant, ktorý napomáha k posilňovaniu imunitného systému, ale taktiež i napríklad k lepšej mikricirkulácií krvi, čoho dôsledkom muž citeľne môže sledovať rýchlejšie dosiahnutie erekcie, ktorá naviac vďaka účinkom tejto látky trvá dlhšie.

Mimo týchto látok výrobca uvádza v príbalovom letáku Liderinu, že tento produkt obsahuje i mikrokryštalickú celulózu, hydrogénfosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, mastenec, triglyceridy, bavlníkový olej, farbivá (oxid titaničitý, indigotin) a karboxymetylcelulózu.

Ako užívať Liderin, aká je jeho cena a za akú dobu môžete reálne pociťovať nástup jeho účinku?

Pre väčšinu zákazníkov je určite odradzujúci spôsob užívania a taktiež i počet tabliet, ktoré sa predávajú v jednom balení. Výrobca totiž 60 minút pred pohlavným stykom odporúča vziať až tri tabletky, ktoré je potrebné zapiť množstvom vody. To by však nebol až taký problém, ak najmenšie balenie, ktoré obsahuje len 6 tabliet stálo až takmer 20 €. Jeden sexuálny zážitok tak stojí približne 10 €, čo je cena, ktorá sa nie veľmi vzďaľuje od ceny jednej pilulky osvedčenej Viagry, ktorá však na druhú stranu prináša i množstvo negatív. Výrobca však ponúka i väčšie balenie, ktoré obsahuje až 18 tabliet za cenu približne 40 €, vďaka čomu Váš jeden sexuálny zážitok s Liderinom razom zlacnie o takmer 40%. Určite však treba brať do úvahy i to,  že napriek tomu, že je Liderin produktom známej značky WALMARK, jeho účinky podľa mnohých užívateľov nekonkurujú podobne lacným, či dokonca lacnejším produktom určených na podporu erekcie.

Kedy nesmiete užívať Liderin?

  • Ak ste žena
  • Ak máte menej ako 18 rokov
  • Ak dlhodobo užívate látky, ktoré podporujú uvoľňovanie oxidu dusnatého
  • Máte alebo ste v minulosti mali problémy so srdcovocievnymi chorobami (odporúčame konzultáciu s Vaším lekárom)
  • Ak ste alergický na niektorú látku, ktorú obsahuje Liderin
 
Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*