Erektilná dysfunkcia

Porucha stoporenia penisu, odborne nazývaná erektilná dysfunkcia, je čoraz častejším problémom, s ktorým sa stretávajú muži nielen v staršom veku. Prvé skúsenosti s ňou zažívajú už mladí do 30 rokov a svoje si vďaka nej odtrpia aj páni v zrelom veku. Pri výskyte erektilnej dysfunkcie existuje viacero riešení jej odstránenia. Problémom však je, že väčšina mužov má strach navštíviť lekára a zdôveriť sa mu so svojím trápením, považujú za neprirodzené ba až zahanbujúce zdôverovať sa s otázkami v intímnej oblasti odborníkovi. A to je veľká chyba, pretože práve lekár vie mnohokrát poskytnúť cennú pomoc. Pre tých mužov, ktorí patria do tejto skupiny a uprednostňujú vlastné metódy liečby, existuje nápomocné riešenie. Sú nimi vitamínové doplnky pre mužov s prírodným zložením, ktoré sú dostupné aj bez lekárskeho predpisu a dokážu naozaj divy.

Príčiny erektilnej dysfunkcie

Erektilná dysfunkcia predstavuje chýbajúce prípadne nedostatočné stoporenie penisu, čím je úplne znemožnený alebo sťažený pohlavný styk. Muž jednoducho nedokáže dosiahnuť a udržať erekciu.  Príčin jej vzniku je viacero, najčastejšie sa jedná o určitú telesnú (poranenia v oblasti pohlavných orgánov a malej panvy, chirurgické zákroky, úrazy) či psychologickú (stres, depresie) poruchu. Je úzko prepojená s ďalšími vážnejšími ochoreniami – buď samotná dysfunkcia vzniká ako dôsledok iného ochorenia (napríklad cukrovky, chronických ochorení, urologických ochorení a mnohých ďalších) alebo jej vznik upozorňuje na hrozbu vážnejšej choroby, ktorá sa môže u muža prejaviť až neskôr. Erektilná dysfunkcia dokáže signalizovať  napríklad poškodenie ciev, srdca, mozgu, urologické ochorenia či cukrovku. Na výskyt erektilnej dysfunkcie má vplyv aj alkohol, fajčenie, nedostatok pohybu a celková zlá životospráva.

Prírodná pomoc

Vitamínové doplnky pre mužov založené na prírodnej báze využívajú liečivú silu rastlín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode (napr. kotvičník zemný, serenoa plazivá, MACA a iné). Ďalšou zložkou týchto kapsúl sú aminokyseliny, ktoré sú základnou stavebnou jednotkou buniek, a tiež viacero vitamínov. Výživové doplnky okrem toho nevplývajú len na zlepšenie erekcie, ale pomáhajú rastu libida, priaznivo vplývajú na prostatu a celkovo skvalitňujú sexuálny život. V súčasnosti je na trhu množstvo vitamínových doplnkov pre pánov, stačí si len vybrať pre muža ten najvhodnejší a najúčinnejší. Jedným z nich je napríklad Ejoy, ktorý patrí  na trhu s vitamínovými doplnkami k tým najlepším a za posledné obdobie si získal veľké množstvo „užívateľov“. Pri konzumácií kapsúl sa stačí riadiť pokynmi na obale a dodržiavať doporučené denné dávky. Kapsuly na skvalitnenie erekcie nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov a tiež pre tých, ktorí majú problémy so srdcom a cievami.

 

 

 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*