Vedeli ste, že…

 

Sex a rozhovory na intímne témy už dávno nie sú tabu. Sexuálnu výchovu absolvujú už deti na stredných školách a počas svojho života sa každý z nás v tejto oblasti naďalej vzdeláva. Či už pomocou rôznych článkov, videí či prostredníctvom návštev odborníkov. Existuje niekoľko otázok, ktoré mnohým z nás vŕtajú v hlave a hanbíme sa na ne aj tých povolanejších. Prinášame vám preto pár faktov zo sexuálnej oblasti, ktoré môžu byť pre vás veľmi zaujímavé.

Zlomený penis

Áno, aj penis sa môže zlomiť. Napriek tomu, že sa jedná o sval a nenachádza sa v ňom kosť, môže pánov zlomený penis skutočne potrápiť. K jeho zlomeniu môže dôjsť napríklad pri silnejšom prirážaní, ak penis vykĺzne z vagíny a prudko narazí na ženskú hrádzu, ďalej ako stoporený penis žena prisadne alebo ho nechtiac silnejšie udrie či pri neohľaduplnej masturbácií. Táto zlomenina sa však nedá napraviť pomocou sadry, potrebný je operačný zákrok.

Alergia na spermie

Ak ste už o tejto alergií počuli, zrejme ste si ju spojili len s nežnejším pohlavím, veď muž predsa nemôže byť alergický na svoje spermie. Tento názor je však veľkým omylom! Aj u muža sa môže prejaviť alergická reakcia na vlastné spermie. Ako? Pri dotyku kože s ejakulátom sa dané miesto začervená a svrbí. Alergiu na spermie je možné liečiť podobne ako iné druhy alergií.

Čím väčšie prsia, tým viac vzrušenia?

Veľa ľudí tvrdí, že žena s väčším poprsím preciťuje sexuálne vzrušenie intenzívnejšie a stimulácia bradaviek je pre ňu omnoho vzrušujúcejšia ako pre ženu s malými prsiami. Tento názor však nie je nijako vedecky podložený a určite by ho vyvrátilo i množstvo menej obdarených žien. Veľkosť poprsia nemá so sexuálnym vzrušením ženy nič spoločné.

Podobne je to aj s mužskou pýchou. Vo všeobecnosti panuje medzi ľuďmi názor, že muž s väčším penisom dokáže ženu uspokojiť lepšie ako ten s menšou veľkosťou. Na veľkosti však nezáleží, podstatné sú mnohé iné faktory. A ešte jeden podobný príklad, kedy veľkosť nehrá príliš veľkú rolu. Ak muž nedokáže ženu priviesť k orgazmu prostredníctvom stimulácie klitorisu, obhajuje sa často tým, že je klitoris príliš malý a žena preto necíti dostatočné vzrušenie. Aj tento názor je však mylný. Či už je klitoris menší alebo väčší, obsahuje rovnaké množstvo nervových zakončení a preto pri stimulácií na jeho veľkosti nezáleží.

Najväčšia túžba na sex

Počas vzťahu nejeden muž skúma, kedy je jeho partnerka najžiadostivejšia. Existujú dva termíny, kedy majú ženy doslova zvieraciu chuť na sex. Prvým je obdobie plodných dní, kedy je chuť na sex tak povediac prirodzená a druhým obdobím sú posledné dni menštruačného cyklu, kedy sa v ženskom tele mení hladina hormónov.

 

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*