Vedeli ste že… alebo niekoľko zaujímavostí o orgazme

 Orgazmus predstavuje vrchol sexuálnej stimulácie. Či už ide o emocionálny alebo psychologický jav, takmer vždy je sprevádzaný aj fyziologickými prejavmi. Tie nastávajú vďaka prekrveniu pohlavných orgánov a samovoľnými sťahmi svalstva, ktoré smerujú až k samotnému vyvrcholeniu, čiže uvoľneniu sexuálneho napätia. Mnoho ľudí dosahuje orgazmus pravidelne pri každom sexe, iní len občas, no nájdu sa aj takí, pre ktorých je vrchol v podobe orgazmu malou oslavou a nezažívajú tento pocit príliš často. Prísť na to, ako orgazmus dosiahnuť častejšie, sa určite oplatí. Nielen kvôli samotnému slastnému pocitu, no aj  kvôli účinkom, ktoré má orgazmus na naše telo.

Bolesti hlavy či migrény? Vďaka orgazmu budú minulosťou!

Mnoho žien (no v poslednej dobe i mužov) odmieta sex kvôli bolesti hlavy. Či sa jedná o skutočný dôvod nechuti na sex alebo výhovorku sa dá odlíšiť len ťažko. Každopádne, ak partnerka vyrukuje s bolesťou hlavy a snaží sa tak prekaziť vašu túžbu po vášnivom splynutí, navrhnite jej účinnú liečbu v podobne orgazmu. Nechajte ju pokojne ležať, nenúťte ju k príliš aktívnemu zapájaniu sa do činnosti a vy si pekne užívajte. Samozrejme, sex bude mať pre partnerku liečebný zmysel len vtedy, ak dôjde k vyvrcholeniu.

Úľava od menštruačných bolestí

Nie každá žena má to šťastie, že prežije „svojich“ pár dní bez kŕčov a bolesti. Práve naopak. Bezproblémovú menštruáciu má len malé percento žien, väčšinu trápia nepríjemné príznaky už pár dní vopred. Obľúbenými pomôckami, ktoré tieto príznaky aspoň na niekoľko hodín odstraňujú, sú tabletky proti bolesti. Pre ženy, ktoré volia skôr prirodzené metódy „liečby“, bude možno nápomocná nasledujúca informácia. Orgazmus (nielen dosiahnutý počas sexu ale tiež masturbáciou) pomáha odstraňovať menštruačné kŕče, bolesti či pichanie v podbrušku. Takže páni, určite svojim partnerkám veľmi radi pomôžete odstrániť nepríjemné bolesti. Smelo do toho.

Zlepšuje činnosti iných orgánov, posilňuje svalstvo

Milovanie (s dosiahnutým orgazmom) má hneď niekoľko pozitív. Okrem vyššie spomínaných zlepšuje aj činnosť vnútorných orgánov. Napríklad srdca. Keďže sa pri orgazme rozširujú cievy a zlepšuje sa krvný obeh, má orgazmus nepriame pôsobenie na činnosť srdca. V pozitívnom slova zmysle. Rovnaké pôsobenie má aj na pohlavné orgány. Vďaka správnemu prekrvenie zlepšuje ich činnosť. Aj páni, ktorých partnerky majú problémy s brušným svalstvom, by mali spozornieť. Pri milovaní a orgazme sa napínajú svaly panvového dna ako aj priameho brušného svalstva. Pravidelný orgazmus teda môže pomôcť k spevneniu vnútorného svalstva.

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*