Väčší penis je snom mnohých

Veľké percento mužskej populácie je nespokojné s veľkosťou svojho penisu. Aj napriek tomu, že ich pýcha sa veľkosťou zaraďuje k priemeru či nadpriemeru, túžia po väčšom penise. Stále v ich hlavách blúdi myšlienka „čím väčší penis, tým lepšie uspokojenie partnerky.“ Ženy sa pritom v rôznych prieskumoch, týkajúcich sa sexuálnej oblasti, opakovane vyjadrujú, že je pre nich skôr ako veľkosť podstatná hrúbka pohlavného údu. Ak aj vy patríte k tým, ktorí sú s veľkosťou nespokojní napriek tomu, že partnerke vyhovuje, existuje niekoľko riešení pre zväčšenie penisu.

Najjednoduchšia a najúčinnejšia rada znie: cvičte. V prípade, že obľubujete vysedávanie pred televízorom či počítačom a pracujete v sedavom zamestnaní, jednoznačne sa musíte začať hýbať. Leňošením sa k väčšiemu penisu nedopracujete. Na začiatok zaraďte do svojho života beh či iné kondičné cvičenia, potom posilňovanie s vlastnou váhou a nakoniec sa prepracujte až ku klasickému posilňovaniu so závažím. Nezabúdajte na rovnomerné zaťažovanie všetkých partií. Aj napriek tomu, že penis nie je sval, tkanivo z ktorého sa skladá je závislé na pohybe a pravidelnom prísune kyslíka. Čím menej ho používate, tým skôr a rýchlejšie stráca svoju funkciu a pevnosť. Cvičením tak okrem pevnosti môžete zlepšiť aj jeho prekrvenie a kvalitu erekcie. Keďže priame cviky na penis neexistujú, prípadne by boli nerealizovateľné, ako cvik na jeho posilnenie pôsobí napríklad prerušované močenie, masturbácia či pravidelný pohlavný styk. Penis tak udržujete v kondícií a nemá čas ochabnúť.

Cvičenie má vplyv aj na celkové fyzické a duševné zdravie, vyformujete si postavu a ak je potrebné, zhodíte aj nejaké to kilečko navyše. Tieto benefity majú taktiež pôsobenie na veľkosť penisu, aj keď len optické. Žena si skôr všimne pekne vypracované svalnaté telo a nezameriava sa prioritne na penis (v prípade, že máte menší penis, bude to pre vás určite výhodou). Penis pôsobí mnohokrát menším dojmom v prípade, že má muž nadváhu. Najmä ak má viac tuku v oblastí brucha a stehien, genitálie pôsobia menším dojmom. Po schudnutí sa preto penis javí väčším. Keď už sme pri optickom zväčšení, za zmienku stojí aj ochlpenie. Niektorí muži ako aj ženy preferujú prirodzenosť a preto si ochlpenie v oblasti genitálií neupravujú. Iní sú zástancami radikálnejších riešení a ochlpenie v intímnej oblasti by ste u nich hľadali len márne. Okrem toho, že menší ochlpený penis sa akoby stráca, je aj menej citlivý. Ak ochlpenie odstránite (alebo ho aspoň skrátite či inak upravíte), získa penis viac citlivosti a tým aj výraznejšiu erekciu.

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*