Steroidy a mužská potencia

Najmä mladšie vekové kategórie mužov túžia po dokonale vypracovanom tele. Dodáva im sebavedomie, priťahuje pohľady žien, muži sa cítia viac atraktívni a pripadajú si zdravší. Viacerí pre dosiahnutie požadovaného objemu svalstva užívajú anabolické steroidy, ktoré im majú v ceste za vytúženým cieľom pomôcť. Treba však myslieť aj na odvrátenú stránku konzumácie steroidov a vopred si zhrnúť negatívne účinky na zdravie, s ktorými sa muž počas užívania môže stretnúť. Ide totiž o látky, ktorých dlhodobejšia konzumácia môže mať na ľudské zdravie vážny vplyv.

Krátkodobý „wow“ efekt v posteli

Muži začínajúci s užívaním steroidov môžu mať v prvých mesiacoch pocit lepšieho výkonu v posteli. Penis sa im zdá väčší, hrubší, erekcia pevnejšia a celkový výkon v posteli dlhší ako kedysi. Vďaka testosterónu, ktorý steroidy obsahujú, sú muži žiadostivejší, akčnejší a v sexe doslova nenásytní. Táto počiatočná eufória sa však rýchlo stráca a ak muž nevycíti hneď v začiatkoch, že sa niečo s jeho telom deje a s užívaním neprestane, koleduje si o veľké problémy. Penis sa síce v začiatkoch môže pôsobiť väčším dojmom a zvýšená túžba po sexe je pri užívaní steroidov normálna, ide však len o krátkodobé prejavy, ktoré sa postupom času rýchlo vytrácajú. Výkon sa postupne oslabuje, penis stráca svoju erektívnu funkciu, libido klesá a dokonca sa znižuje aj množstvo spermií v ejakuláte, čím môže vzniknúť aj  neplodnosť.

Vplyv na potenciu

Užívaním steoroidov sa výrazne zvyšuje hladina mužských pohlavných hormónov v krvi. Keďže sa zrazu v tele nachádza nadbytok „umelých“ hormónov, telo prestáva produkovať vlastné prirodzené – tvorba testosterónu v semenníkoch sa obmedzuje a nastávajú problémy. Klesá množstvo vytvorených spermií, objavujú sa poruchy ich tvorby a v mnohých prípadoch dochádza k neplodnosti. Okrem toho môže mužov trápiť akné, zadržovanie vody v tele, náladovosť, nechutenstvo na jedlo aj sex.

Ako si prinavrátiť mužnosť?

V prípade, že muž spozoruje v sexuálnej oblasti zmeny – či už sa jedná o zmenšenie penisu, oslabenie výkonu v posteli, poruchy erekcie či pokles chuti na sex, mal by steroidy zo svojho  jedálnička okamžite vylúčiť. Rôzne výskumy dokázali, že rok po vysadení steroidov mali muži problémy s tvorbou spermií. Na regeneráciu pohlavných ústrojov (a celého tela a zdravia) je preto potrebné dlhšie časové obdobie. Ak sa obávate trvalých následkov, môžete navštíviť lekára a požiadať ho o odber krvi a hormonálny profil, na základe ktorého sa dozviete, ako užívanie steroidov ovplyvnilo vašu hormonálnu hladinu. V prípade, že sa telo nedokáže spamätať samo, predpísaním vhodných preparátov vám môže pomôcť lekár. Prípadne môžete skúsiť užívanie výživových doplnkov na prírodnej báze, ktoré pomáhajú aj pri problémoch s erekciou.

 

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*