Sex v lese? Oplatí sa vyskúšať!

 Keď vás nudí sex v posteli, existuje množstvo ďalších miest a zákutí, kde si milostné splynutie vychutnáte úplne dokonale. Stačí len trošku predstavivosti, ohybnosti a ochoty partnera či partnerky skúšať niečo nové. Sex v exteriéri je vždy určitou výzvou s istou dávkou adrenalínu. Nebude nás niekto vidieť či počuť? Nemôžeme sa poraniť? Nebude nám zima? Pred sexom na vonkajšom priestranstve sa účastníkom možno premieta v hlave množstvo otázok, no výsledný efekt stojí zato. Kedy a prečo si vyskúšať milovanie v lese?

Buďte spontánni… A rýchli

Ak obľubujete prechádzky lesnými cestičkami, určite vám myšlienka na „lesný“ sex skrsla v hlave už viackrát. A prečo nie? Les je krásne prostredie, pre niekoho veľmi romantické. Síce v ňom nie je príliš priestoru na pohodlné niekoľkohodinové milovanie či dlhšiu predohru, ale ani občasná rýchlovka nie je na zahodenie. Partnerka opretá o strom so zdvihnutou nohou, zozadu s naširoko rozkročenými nohami, prípadne obkročmo na bedrách partnera sú tými vhodnými polohami. Určite si však nezabudnite nájsť vhodné miesto. Oddať sa svojim pudom uprostred turistického chodníka sa nemusí vyplatiť. Nikdy neviete, či sa vo vašej blízkosti nenachádza niekto ďalší a pre obe strany by bolo určite veľmi nepríjemné, keby došlo k vyrušeniu v najlepšom. Nájdite si preto radšej intímnejšie zákutie, v ktorom budete mať istotu súkromia. Pri sexe v lese si nikdy nesadajte ani neľahajte, hrozí vám totiž poštípanie komármi či inými drobnými živočíchmi. Ak vás nepoštípu, môžu sa dostať do partií, v ktorých by ste ich naozaj vidieť nechceli. Čo sa týka vyzliekania, je to na vašom rozhodnutí. Niekedy je pri rýchlovke vhodnejšie nechať si na sebe viac ošatenia, kvôli dotvoreniu správnej atmosféry. Ak však chcete viac adrenalínu, môžete zo seba navzájom strhať oblečenie a užívať si nespútaní sex v prírode tak ako vás sama stvorila. Pre páry, ktoré neobľubujú prechádzky lesom či turistiku, bude vhodnejším prostredím lúka či blízka čistinka. Pozvite partnerku na piknik, okrem deky si pribaľte do koša aj víno, olivy či čokoládu a uvoľnené chvíle v prírode môžu začať.

Vhodné počasie

Samozrejme, na sex v lese treba zvoliť vhodné počasie. Z hľadiska teploty je ideálne leto, kedy sa nemusíte obávať prechladnutia. Čo sa týka vôní, najvhodnejším obdobím je jar (pokiaľ nie ste silní alergici). Vôňa kvitnúcich kvetov, trávy, stromov a prebúdzajúce sa teplé slnečné lúče pôsobia doslova ako afrodiziakum. Pre tých odvážnejších je prípustná aj jeseň, ak sa teploty pohybujú okolo dvadsiatky. Ideálne je babie leto. Viete si predstaviť krajšie zakončenie hubárskeho dňa ako sexom pod krásne sfarbeným listnáčom? Určite nie!

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*