Prečo ženy predstierajú orgazmus?

Tie šťastnejšie dosiahnu orgazmus takmer pri každom sexe, tie menej šťastné sú uspokojené aspoň zriedkavo a poslednú skupinu žien tvoria tie, ktoré slasť orgazmus nepocítia počas celého života. Ženy dosahujú oveľa menej orgazmov ako muži. Páni to majú s orgazmom naozaj jednoduchšie. Ich myseľ ako aj telesná schránka dokážu na erotické podnety reagovať oveľa rýchlejšie a citlivejšie ako ženy. Ak sa ženám nedarí prežiť orgazmus v plnej sile, prečo sa snažia o jeho predstieranie?

Chcem, aby si bol šťastný…

Niektorí muži si predstieranie orgazmu zo strany partnerky vôbec nevšimnú, iným stačí k odhaleniu naozaj málo. Asi neexistuje muž, ktorý by predstierajúci orgazmus ďalej neriešil a nežiadal od partnerky vysvetlenie. Väčšinu pánov toto odhalenie trápi a snažia sa zistiť dôvod. Prečo? Vysvetlení môže byť hneď niekoľko. Partnerka sa môže snažiť ako chce, no ak sa jej orgazmus naozaj nedarí dosiahnuť (a vie, že mala tento problém napríklad aj pri predchádzajúcom partnerovi), nechce, aby sa partner trápil. Jej neuspokojenie by považoval za vlastné zlyhanie a do psychickej nepohody by sa dostali obaja partneri. Orgazmus v tomto prípade žena predstiera z jednoduchého dôvodu, chce aby bol partner spokojný a šťastný. Či je však predstieranie orgazmu správnym riešením je naozaj otázne. Určite by bol vhodnejší rozhovor o tomto delikátnom probléme, netreba sa zaň hanbiť. Dialóg o ťažkostiach s dosiahnutím orgazmu môže byť pre oboch partnerov veľmi prínosný a spoločne možno nájdu cestu zo začarovaného kruhu.

Sex je nuda

Kedy sa sex začne javiť ako nudný? Ak je stereotypný, teda stále tie isté polohy, tie isté miesta, rovnaký priebeh, skrátka rutina. Ďalej v prípade, že sa partneri snažia o splodenie potomka, dlhú dobu sa im nedarí a tak si sex prestanú užívať a je pre nich len presne načasovaným nástrojom na rozmnožovanie. Keď už rutina naozaj nastane a partnerku sex nebaví, chce ho mať čím skôr za sebou. Ak má ohľaduplného partnera, ktorý sa snaží vyvrcholenie oddialiť až do doby, kedy dôjde k jej uspokojeniu, čas sexu sa predlžuje. Ako ho ukončiť skôr? Jednoducho. Predstieraním.

Čo je orgazmus?

Možno ťažko uveriteľné, ale množstvo žien nevie identifikovať, či orgazmus dosiahli alebo nie. Hoci pri sexe prežívajú nezvyčajné a príjemné pocity, no nie sú si isté, či ide naozaj o orgazmus v plnej sile. Keď si spoja prežité pocity s možným dosiahnutím orgazmu, pridajú hlasnejšie povzdychy, šepkajú partnerovi oslavné slová a predstieranie orgazmu je na svete. V tomto prípade sú obaja partneri spokojní. Keďže je ženské správanie veľmi dôveryhodné, partnerovi ani nenapadne, že žena orgazmus v skutočnosti nedosahuje.

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*