Po čom ženy túžia

Ako sa hovorí, 100 ľudí 100 chutí. A tak je to aj v partnerskej a sexuálnej oblasti. Každá žena túži po inom mužovi, iných sexuálnych zážitkoch, dobrodružstve. Ako to majú ženy v posteli najradšej? Po akých mužoch túžia? Opýtali sme sa za Vás!

„Pre mňa je najdôležitejšie, aby muž vnímal, čo mu naznačujem. Keď mám chuť na orálny sex a on nepochopí moje znamenia, som z toho nervózna. Keď chcem rýchly sex a on sa už pol hodiny venuje predohre, prejde ma chuť na sex úplne. A nemám rada, keď spomína bývalé milenky, z toho idem doslova zošalieť.“ (Elena, 32 rokov)

Zbožňujem sex zozadu, ani neviem prečo. Vyvoláva to vo mne pocit, že muž je ten nadradený a môže si so mnou robiť čo chce. A keď sa pri tom náhodou klasický sex zmení na análny, som úplne hotová. Nezáleží mi na dĺžke, mala som už aj partnera s veľmi malým penisom, dôležitá je obratnosť a skúsenosti.“ (Petra, 25 rokov)

Ideálneho muža som ešte nestretla. Mal by to byť romantik, ktorý ma občas len tak bez dôvodu prekvapí kyticou či kvetmi. Taký, ktorý ma zoberie do reštaurácie alebo do kina a bude mať na mňa čas takmer 24 hodín denne. V posteli by mal byť pozorný, jemný a mal by ovládať veľa polôh.“ (Zuzana, 29 rokov)

S predošlým manželom som sa rozviedla kvôli sexu. Bola to katastrofa. Ja som chcela skúšať stále niečo nové a jeho nič nebavilo. Žiadne nové polohy, pomôcky, prostredie, no skrátka nič. Stále len posteľ a klasický misionár. Keď som mu to vyčítala, nazval ma nymfomankou. A to som si myslela, že práve muži sú tí akčnejší a aktívnejší. Omyl. Teraz mám o niečo mladšieho partnera, ktorý je v posteli takmer dokonalý, nemám sa na čo sťažovať. Je ešte vitálny a to mi vyhovuje.“ (Lucia, 45 rokov)

Prvý sex bol pre mňa katastrofou. Priateľ bol úplne bezohľadný. Kopec bolesti a žiadny pôžitok. Mala som síce len 16, ale predstavovala som si to úplne inak. Teraz mám našťastie partnera, ktorý berie na mňa ohľad, postupne skúšame polohy z Kamasútry a občas si spolu pozrieme porno.“ (Denisa, 19 rokov)

„Nemohla by som existovať bez orálneho sexu. Som v siedmom nebi, keď ma partner orálne uspokojuje, ale veľmi ma baví aj keď sa ja môžem hrať s ním. Partner sa dokonca začal kvôli mne úplne holiť v intímnych partiách, vadilo mi, keď nebol upravený. Odo mňa vyžaduje tenký pásik, vraj ho to neskutočne vzrušuje.“ (Ivana, 33 rokov)

Skúšali ste už sex v trojici? Ja som sa najprv veľmi bránila, priateľ ma nahováral, že zavoláme jednu jeho kamarátku. Vedel o nej, že sa sexu v trojici nebráni… Nesúhlasila som, no toľko ma prehováral, že som mu vyhovela. A musím povedať, že to bol skvelý zážitok. Dala som si len jednu podmienku, nevnikne do nej. Centrom pozornosti som bola ja a bolo to perfektné.“ (Ingrid, 26 rokov)

AKCIA na produkt eJoy

eJoy je produkt pre zlepšenie erekcie a predĺženie sexuálneho styku u mužov. Víťaz nášho testu pri zistení slabnutia erekcie. Víťaz nášho testu tabletiek na zlepšenie erekcie.

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*