Netradičné sexuálne zábavky

 

Mnohé páry začne klasický sex po určitej dobe nudiť a hľadajú preto možnosti, ktorými by si dopriali vzrušenie a nové sexuálne zážitky ako na začiatku vzťahu. Existujú určité moderné trendy v sexe, pre ktoré však nemá pochopenie každý. Sú preto vhodné len pre tých odvážnejších, nebojácnych a možno trochu perverzných. O aké aktivity sa jedná?

Pegging

Ide o sexuálnu praktiku, pri ktorej budete potrebovať aj malú pomôcku – vibrátor. Táto hra naozaj nie je vhodná pre povahy, ktoré uprednostňujú romantiku a nežný sex. Spočíva totiž v obrátenom garde. Žena sa na istú dobu stáva mužom a muž sa hrá na ženu. Žena vniká do mužského análneho otvoru najprv prstami a neskôr použije na partnerove uspokojenie aj vibrátor či análny kolík. V obchodoch so sexuálnymi pomôckami nájdete aj vibrátory pripevnené na opasok, ktoré si žena môže zapnúť okolo pása a naozaj tak nahradiť mužskú rolu. Možno to pôsobí trochu zvrhlo či zvrátene, táto praktika prináša mnohým párom veľa zábavy, vzrušenia a vzájomného pochopenia. Muži si totiž môže reálne vyskúšať pocity, ktoré žena zažíva pri análnom sexe. Samozrejme, veľmi dôležitá je hygiena, dostatočné zvlhčenie a citlivosť.

Trampling

Poznáte pocit, keď vám niekto náhodou skočí na nohu? A ak sa jedná o dámu v topánkach na podpätkoch? Presne na tejto podstate funguje trampling. Sexuálna hra, ktorá dokáže nahradiť zdĺhavú a nudnú predohru. Nájdu sa totiž medzi nami ľudia, ktorí obľubujú bolesť. Je pre nich vzrušujúca, erotická a spôsobuje im príjemné pocity. Trampling spočíva v prechádzaní sa jedného partnera po tele toho druhého. Najčastejšie sa ženy prechádzajú po mužskom bruchu či nohách a to buď naboso, v pančuchách či dokonca v opätkoch. Muža pri tejto činnosti vzrušuje bolesť, ženu zase pohľad na mužskú reakciu.

Zviaž si ma

Pripútanie partnera či partnerky k posteli je pre mnohé páry bežnou súčasťou sexuálnych hier. V tomto prípade sa však nejedná o pripútanie či priviazanie partnera k posteli, ale o jeho zviazanie. Táto praktika sa nazýva aj japonská bondáž a má rôzne stupne. Môže ísť o zviazanie rúk, ich priviazanie k telu, zviazanie nôh či úplné znehybnenie celého tela. Samozrejme, k zviazaniu je potrebné použiť mäkké materiály, ktoré nemôžu spôsobiť poranenia a dôležitá je aj kontrola sily zväzovania. Ide v podstate o viazanie uzlov priamo na ľudskom tele, ktoré má spôsobiť lepší prítok krvi do jednotlivých erotogénnych oblastí. Tým sa stanú citlivejšími a zabezpečia intenzívnejší sexuálny pôžitok. Pri tejto hre je veľmi dôležitá vzájomná komunikácia a vyjasnenie si podmienok hry ešte pred jej začiatkom.

 

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*