Nápoj zlepšujúci sexuálne zdravie

Žiadne čarovné elixíry ani špeciálne miešanie rôznych zložiek. Tak ako nášmu zdraviu (a to nielen sexuálnemu) dokáže množstvo potravín a nápojov ublížiť, tak existujú aj produkty pôsobiace na zdravie pozitívne. Ktorý dobre známy nápoj pomáha nášmu sexuálnemu zdraviu? 

Netradičný nápoj lásky?

Ak hľadáte niečo, čo vám zvýši sexuálny apetít, máme pre vás jeden tip. Na prvý pohľad by ste možno vôbec nepovedali, že tento nápoj pôsobí afrodiziakálne, ale je to tak. O akom nápoji je reč? O nesladenom čaji! Čaj obsahuje antioxidant, ktorý zlepšuje prietok krvi v celom tele. A teda aj v pohlavných orgánoch, vďaka čomu sa zlepšuje sexuálny výkon a dochádza k nárastu chuti na sex. Najväčší obsah antioxidantu s názvom katechín sa nachádza v zelenom čaji. Okrem výrazných vplyvov na libido pôsobí aj na zlepšenie pamäti, nálady a taktiež pomáha pri spaľovaní tukov. Nahraďte preto sladké nápoje, džúsy či sladené vody čajom a určite neoľutujete. Prebytok cukru výrazne pôsobí na psychiku a spôsobuje depresie. Depresie zase negatívne vplývajú na sexuálne chute a nastáva nepríjemná reťazová reakcia. Pite dostatok čaju a vaše libido porastie závratnou rýchlosťou. Ak vám robí problém pitie čaju bez cukru, skúste nahradiť rafinovaný cukor nahradiť medom. Svojmu sexuálnemu zdraviu tým urobíte dvojitú službu. Aj med má totiž afrodiziakálne účinky.

Okrem zeleného aj bylinkové

Na zlepšenie sexuálnych chúťok nepôsobí len zelený čaj. Veľmi významný účinok v tejto oblasti dokážu zabezpečiť aj bylinkové čaje rôznych druhov. Vďaka správnej kombinácií byliniek pomáhali ľudia svojmu zdraviu už odpradávna. Presne vedeli, ktorá bylinka lieči akú chorobu, ktorá pomáha vnútorným orgánom, ktorá je vhodná  na vonkajšie použitie a podobne. Našťastie sa tieto vedomosti zachovali do dnešných čias a miešanie bylinkových čajov sa neustále zlepšuje a zdokonaľuje, čím dochádza k násobeniu ich účinkov. Medzi bylinkové čaje pôsobiace na sexuálne zdravie patria tie, ktoré majú upokojujúce účinky na celé telo. Ak pociťujete stres, nervozitu, napätie či negatívnu energiu, siahnite po čajoch zlepšujúcich náladu a odstraňujú stres. Ide o čaje, ktoré obsahujú napríklad medovku lekársku, levanduľu lekársku, skorocel kopijovitý či rebríček obyčajný. Rebríček znižuje pocity napätia a stresu, vôňa levandule prináša upokojuje a medzi jej hlavné účinky patrí odstránenie bolesti, medovka uvoľňuje napätie a pomáha telu oddychovať, skorocel zabezpečí dobrý spánok a úľavu od stresu. Okrem týchto byliniek však existuje mnoho ďalších, ktoré sú dokonca prioritne určené na zvýšenie libida. Na každého však pôsobí niečo iné a preto treba len skúšať. Ak na „čary“ s bylinkovými čajmi neveríte, no radi by ste svoje sexuálne zdravie zlepšili a zvýšili svoju chuť na sex, siahnite po prírodných prípravkoch zlepšujúcich erekciu, predĺženie pohlavného styku a zvýšenie chuti na sex.

 

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*