Kedy je sex najlepší?

 S pribúdajúcimi rokmi sa menia sexuálne chute a zvyky. Kým do 30-tky je sex dobrodružstvom, je spontánny, možno trochu bláznivý a divoký, po dosiahnutí magickej hranice sa sexuálne nálady začnú postupne meniť. Tak ako človek s pribúdajúcimi rokmi naberá iný pohľad na život a menia sa jeho priority, tak sa začne pretvárať aj jeho sexuálny život.

Šťavnatá osemnástka

V dnešnej dobe začínajú mladí ľudia so sexuálnym životom oveľa skôr ako v osemnástke. Začiatky sú rozpačité a nesmelé,  no s pribúdajúcimi skúsenosťami sa zvyšuje aj sexuálne sebavedomie. Mladí ľudia neustále objavujú, skúšajú nové veci a inšpiráciu vyhľadávajú najmä v erotických časopisoch či porno videách. Pojmy ako Kamasútra či tantrický sex poznajú zväčša len z počutia a do skúmania ich tajov sa nepúšťajú, no orálny či dokonca análny sex sú tejto vekovej kategórií blízke.

Blázniví dvadsiatnici

Táto veková kategória sa rozdeľuje na dve skupiny. Tí romantickí, ktorí už od mladého veku hľadajú stálu partnerku či partnera. Jednorazové sexuálne príležitosti ich nezaujímajú, uprednostňujú hlbokú lásku a chcú toho druhého lepšie spoznať. Druhú skupinu tvoria divokí, nespútaní, ktorí sa nechcú viazať a skúšajú všetko možné. Partnerky, polohy, techniky či netypické miesta. Všetko ich láka, zaujímajú sa o všetky informácie spojené so sexom a doslova bažia po ďalších zážitkoch a skúsenostiach. Dosť často pritom zabúdajú na zodpovednosť a sex berú ako dobrodružstvo. Nadväzovanie nových známostí sa zväčša uskutočňuje v baroch či na diskotékach, mladí muži očaria dámy pozvaním na drink a dámy využívajú na balenie svoje ženské zbrane – krásu a príťažlivosť.

Zodpovední tridsiatnici

Samostatnosť, sebavedomie, dostatok skúseností, zodpovednosť. To je charakteristika tridsiatnikov a tridsiatničiek. Aj tí rozlietanejší sa po tridsiatke začnú zamýšľať nad smerovaním svojho života a túžia sa usadiť, prípadne budovať zázemie a rodinu. V tomto veku je sex rozhodne najlepší, zrejme aj vďaka zmene hladiny hormónov, ktorá sa po tridsiatke uskutočňuje u mužov aj žien. Obaja partneri vedia čo ich vzrušuje a dokážu partnera nasmerovať k správnej technike. Ženy sú uvoľnené, presne vedia čo sa mužom páči a čo nie. Muži zas nehľadia len na seba, na prvom mieste je pre nich partnerkina spokojnosť a nielen uspokojenie vlastných potrieb.

Zrelá štyridsiatka

Kedysi bol sex v zrelom veku tabu. Nikto o ňom nehovoril a ťažko povedať, či ho páry praktikovali len zo zvyku alebo z ozajstnej vášne. Dnes je situácia iná. Ženy po štyridsiatke vyhľadávajú mladších partnerov, ktorí bez problémov uspokoja ich potreby. Muži sa zase zaujímajú o mladé dámy, ktoré ich odvedú od stereotypu a zabehnutých koľají. O tomto veku sa hovorí aj ako o druhej mladosti. A to aj čo sa sexu týka.

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*