Dôkazy lásky: ako zistiť, že vás naozaj ľúbi?

 

Láska sa dá prejavovať rôznymi spôsobmi. Niekto môže navonok pôsobiť veľmi chladne, no v skutočnosti je nevyliečiteľným romantikom, ktorý by svojej polovičke zniesol aj modré z neba. Na druhej strane stoja muži, ktorí sú na verejnosti k svojej partnerke až prehnane láskaví a pritom jej doma lásku neprejavujú takmer vôbec. Ako sa správajú skutočne zaľúbení muži a ako spoznáte, že vás vaša partnerka nadovšetko miluje? Stačí čítať medzi riadkami. Nie vždy sú dôležité slová, veľa o človeku prezrádzajú jeho činy. Ženy sú oveľa citlivejšie a emotívnejšie ako muži. Častokrát muž vysloví myšlienku alebo urobí vec, ktorá dokáže ženu zneistiť a myslí si, že ju neľúbi. Práve preto je potrebné si všímať aj maličkosti dokazujúce lásku.

Strojený džentlmen či skutočná pozornosť

Muži majú často naučené správanie, vďaka ktorému si priťahujú ženskú pozornosť. Na prvom rande otvárajú dvere, pomáhajú s vyzliekaním či obliekaním kabáta či odsúvajú stoličku od stola. Ak sa im podarí ženu očariť a preskočí povestná iskra, začne sa nový vzťah. A práve po určitej dobe trvania vzťahu môžete spozorovať, či prejavy lásky pokračujú alebo sa so vstupom do vzťahu skončili. Otvára vám dvere aj naďalej? Pobozká alebo objíme vás hocikedy počas dňa, len tak bez dôvodu? Dokáže vám hľadieť dlho do očí  a chráni si vás ako v hlave? Dokáže sa vám zdôveriť so svojimi starosťami a chce od vás počuť váš názor? Pomôže vám napríklad s domácimi prácami bez požiadania? Pamätá si vaše sviatky bez toho, aby ste mu ich museli vopred pripomínať? Potom patríte medzi tie šťastné, ktoré majú doma naozaj zaľúbeného partnera. Strážte si ho ako oko v hlave a prejavujte mu lásku rovnakým spôsobom.

Láska k človeku či k majetku?

V súčasnosti sa veľmi často hovorí o ženách, ktoré si nájdu dobre zabezpečeného muža a nezáleží im na citoch. Skrátka chcú, aby bolo o ich potreby postarané. Aj páni sa preto majú na pozore a vyhodnocujú, či sa o nich zaujíma vypočítavá žena alebo ju naozaj očarili jeho vlastnosti a charakter. Gestá, úprimné pohľady, starostlivosť. Zavolá vám počas dňa a opýta sa, či ste šťastne docestovali? Zaujíma sa, či ste boli na obed? Poupratuje vaše veci, keď sa vrátite unavený z práce a nič vám nevyčíta? Práve týmito maličkosťami ženy prejavujú svoju lásku. Napíše vám počas dňa, že jej chýbate a delí sa s vami o svoje tajomstvá? Ak sa namiesto toho partnerka stále zaujíma len o to, na akú dovolenku pôjdete, kedy ju pozvete na večeru alebo vám stále opakuje, aké darčeky by chcela na narodeniny, mali by ste si jej lásku trošku preveriť. Niektorým mužom však často na skutočnej láske nezáleží. Sú radi, že ich doma niekto čaká a že majú pravidelnú dávku sexu. Ženu zahŕňajú darmi a pozornosťami, no často jej nedokážu dopriať viac spoločného času a správajú sa voči nej chladno.

 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*