Dlhšia výdrž pri sexe

 

Tešíte sa naň ako dieťa na novú hračku a po pár minútach je koniec. Tí šťastní stihnú uspokojiť partnerku ešte pred vlastným vyvrcholením, tí ešte šťastnejší môžu krátko po prvom styku a vyvrcholení prejsť na druhé kolo. Tí menej šťastní, často trpiaci smútkom či melancholickou náladou vyvolanou zlyhaním, majú aspoň chápavú partnerku, ktorá ich ubezpečí, že nabudúce to bude určite dlhšie. Sú samozrejme aj takí muži, ktorým dlhší sex a lepšia výdrž nechýbajú a sú spokojní s vlastným uspokojením. Takých je však málo – mužské ego občas potrebuje pomasírovať a počuť od partnerky, aký je skvelý a dokonalý v posteli, nenahraditeľný pri sexe a že taký silný orgazmus dokáže zabezpečiť jedine on. Aké sú „recepty“ na dlhšiu výdrž?

Styk s prestávkami

Toto riešenie je jedno z najjednoduchších a u množstva párov aj najúčinnejších. Keď partner cíti, že sa blíži vyvrcholenie, preruší na pár sekúnd či minút akt a venuje sa zatiaľ telu svojej partnerky iným spôsobom. Keď pocíti, že sa penis upokojil a nedôjde k predčasnému vyvrcholeniu, pokračuje ďalej v sexe. Muži takto dokážu svoje pocity veľmi dobre ovládať, viac pozornosti však musia venovať žene. U nej môže totiž prerušovaný styk oddialiť orgazmus do nenávratna. Dobrou pomôckou je v tomto prípade vibrátor, ktorý na pár minút nahradí mužskú pýchu a nenechá tak ženu zbytočne vychladnúť.

Aj žena môže pomôcť

Partnerka po určitých skúsenostiach vie vycítiť, kedy sa blíži partnerove vyvrcholenie. Vtedy môže chytiť situáciu do vlastných rúk. A to doslova. Stačí sa jemne vymaniť z mužského zovretia, uchopiť penis do ruky (v oblasti uzdičky žaluďa) a pár sekúnd počkať. Účinné je aj jemné zatlačenie na samotnú špičku penisu, ktoré dokáže na jednej strane potlačiť ejakuláciu, na druhej strane dostane muža do varu. Túto metódu môžete aplikovať aj niekoľkokrát po sebe. Ak žena vie o partnerovom probléme s rýchlejším vyvrcholením, mala by sa vyhýbať napríklad aj vizuálnym stimulom – teda erotickej bielizni, pohybom či iným zvádzacím metódam.

Voľnejšie polohy

U mužov dochádza k rýchlejšej erekcií v prípade polôh, ktoré si vyžadujú silnejšie mužské prirážanie. Väčšinou sa teda jedná o klasickú misionársku polohu alebo polohy zozadu. Ak muž potrebuje predĺžiť svoju výdrž, vhodnejšie sú polohy, kedy je žena navrchu a tým sama reguluje intenzitu styku.

Pred samotným sexom

Za skúšku nič nedáte. Hodinku až dve pred pohlavným stykom docieľte ejakuláciu bez pohlavného styku, teda masturbáciou či inou technikou za pomoci partnerky. Pri samotnom sexe už bude penis „unavený“ a po druhé, keďže bol vyprázdnený pred určitou dobou, bude mu ešte trochu trvať, kým si oddýchne a doplní zásoby. Práve túto skutočnosť môžete využiť na dokonalejší sex.

 

Kompletné porovnanie prípravkov
Nezávislé porovnanie zloženia, účinkov a cien prípravkov na zlepšenie erekcie.
Prejsť na prehľad >>

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*