Čo pôsobí na mužov naozaj vzrušujúco?

 

Nie nadarmo dostávajú ženy prívlastok „prefíkané“. Veľmi často vedia dostať muža presne tam, kde ho chcú mať a dosahujú to rôznymi praktikami. Niektorým stačí výrečnosť a sladké slová, iné musia pristúpiť aj k určitým aktivitám. Ako vzrušíte partnera aj po ťažkom dni práci a donútite ho, aby uspokojil vaše túžby? Čo pôsobí na mužom v posteli naozaj vzrušujúco?

Sebavedomie v posteli

Sebavedomá žena je pre mužov vo všeobecnosti veľmi atraktívna. Aj keď sa niektorí páni ženského sebavedomia tak trochu obávajú, v konečnom dôsledku je pre nich určite vzrušujúcejšie ako prílišná hanblivosť. Buďte preto sebavedomá aj v posteli! Presne mužovi povedzte čo chcete, ktoré  miesta vás neskutočne vzrušujú, či chcete romantické milovanie alebo divoký sex a muž vám určite splní každé prianie.

Čím hlasnejšie, tým lepšie

Na vzdychanie pri sexe kolujú rôzne názory. Niektorí muži považujú hlasné vzdychy sa neatraktívne, iní majú opační názor a hlasitosť ženských výkrikov je pre nich alfou a omegou správneho sexu. Čím hlasnejšie žena vzdychá a rýchlejšie dýcha, tým viac sú si istí svojím výkonom a snažia sa o to viac. Hanbíte sa vypustiť zo seba pri sexe čo i len hlások? Veľká chyba! Uvoľnite sa a nechajte svojim pocitom plynutý priebeh, nič sa nesnažte nasilu potlačiť. Ak to tak cítite, kričte ako o dušu.

Čipkovaná bielizeň

Keď sa začne žena vyzliekať a spod šiat jej vykukne čipkované spodné prádlo, muži sa majú na pozore. Ak má táto bielizeň dokonca ohnivo červenú farbu, prichádzajúce vzrušenie nedokáže zastaviť žiaden muž. Skúsiť môžete aj podväzky, čipkované korzety či krátke nočné košieľky, ktoré viac odhaľujú ako zahaľujú.

Nešetrite komplimentmi

Muži milujú, ak počujú na svoj výkon v posteli chvály. A to priamo počas sexu. Si skvelý, perfektný, neskutočne úžasný, lepšieho milenca som ešte nemala a podobne. Niektorí páni dokonca radi počujú zo ženských úst aj vulgarizmy, ktoré považujú za veľmi sexuálne a nabudzujú ich k ešte lepšiemu výkonu.

Príjemné prebudenie

Milujete sa so svojím partnerom zvyčajne večer a vôbec by neočakával, že bude aktívnou v ranných hodinách? Prebuďte ho orálnym sexom! Určite vám aj sám povie, že nič krajšie ako prebudenie formou orálneho styku ešte nezažil.

Uspokojenie priamo pred ním

Máte chuť na sex no váš partner je úplne bez nálady? Začnite sa pred ním pomaly vyzliekať, ľahnite si na posteľ či gauč a postupne prechádzajte od hladkania bradaviek až k stimulácií klitorisu. Jemne si ho masírujte, tvárte sa pri tom vzrušene a začnite sa aktívnejšie uspokojovať so súčasnými hlasnými vzdychmi. Ak toto na vášho partnera nezaberie, potom je naozaj stratený prípad.

 

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*