Čím obdariť partnerku? Inšpirujte sa!

Narodeniny, meniny, výročie, Valentín  či deň žien. Ženy oslavujú počas roka mnoho sviatkov a ich partnerom chýbajú tipy na vhodné darčeky. Nájdu sa dokonca aj muži, ktorí chcú svoje polovičky obdarovať len tak bez dôvodu v bežný všedný deň. Kvety potešia, ale ich trvácnosť je prikrátka. Voňavka či šperk zabezpečia síce dlhodobejšie potešenie, no ich darovanie pri každej možnej príležitosti stratí svoje čaro. Najlepšie je preto podarovať žene niečo, z čoho bude mať úžitok a radosť aj jej partner. Darčekom, ktorý prebudí v partnerke vášeň a zatúži po okamžitom uspokojení určite nič nepokazíte! Ak svoju partnerku dokonale poznáte a viete, že ju darček so sexuálnym podtónom neurazí, máme pre vás pár tipov.

Klasika v podobe vibrátora

Vlastniť vibrátor už dávno nie je tabu. Táto skvelá sexuálna pomôcka sa nachádza v nočnom stolíku mnohých žien. Obchody s erotickými pomôckami ponúkajú vibrátory z rôznych materiálov, tvarov, farieb, veľkostí či dokonca vibrátory s funkciami. Zastávate názor, že vibrátor potrebujú len ženy, ktoré nedokáže partner uspokojiť? Veľký omyl! Vibrátor je sexuálnou hračkou, ktorú v posteli používajú pri svojich zábavkách páry bez akéhokoľvek ostychu. Či už sa rozhodnete pre orálny alebo análny vibrátor, môžete s ním v posteli zažiť kopec zábavy a tiež oživenie vášho sexuálneho života. Doprajte partnerke viacnásobný orgazmus vďaka vibrátoru a ona sa vám určite odvďačí.

Masážny strojček

Tento darček uprednostnia páni, ktorí chcú dopriať svojej partnerke viac potešenie a rozkoš nevídaných rozmerov. Vďaka masážnemu strojčeku dosiahne partnerka intenzívny orgazmus za krátku chvíľu. Aj v tomto prípade existuje na výber viacero druhov,  tie klasické sa zameriavajú najmä na stimuláciu klitorisu. Existujú však aj strojčeky s nadstavcami, ktoré fungujú podobne ako vibrátor. Tak čo páni, nepozreli by ste sa, ako sa vaša partnerka hrá s masážnym strojčekom a vábi vás k spoločnej hre hlasnými povzdychmi a blaženým výrazom v tvári?

Venušine guľôčky

Dve väčšie guľôčky spojené šnúrkou, vo vnútri ktorých sa nachádzajú ďalšie dve menšie guľôčky. Pohybujúce sa menšie guľôčky narážajú do stien väčších, čím vyvolávajú vibrácie. A čo sa udeje, ak vibrácie prebiehajú vo vnútri ženskej vagíny? Áno, tipujete správne. Vzrušenie, túžba po sexuálnom splynutí, orgazmus. Vedeli ste o tom, že používanie Venušiných guľôčok sa odporúča pri rôznych činnostiach? Prechádzky, upratovanie, šport. Pri aktivitách sú vibrácie omnoho intenzívnejšie a ženu tak privádzajú doslova do šialenstva. Tieto malé zázraky dokonca odporúčajú ženám aj lekári kvôli spevneniu svalstva panvového dna a prekrvenie vagíny. Neváhajte, za tento darček sa vám partnerka určite poďakuje.

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*