Akú taktiku používajú lámači ženských sŕdc? Nezáujem!

 Existujú tri typy mužov. Lovci, čakatelia a tí tretí. Tí, ktorí sa radia k prvej skupine, idú rovno k veci. Prisadnú si k vyvolenej pri bare, objednajú jej drink, snažia sa ju za každú cenu očariť  a jasne jej dajú najavo, že je pre nich vytúženým objektom. Druhú skupinu predstavujú muži, ktorí si s balením žien veľkú hlavu nerobia. Chodia von v partií s kamarátmi, venujú sa svojim záľubám a v žiadnom prípade netlačia ženy do zoznamovania sa. Všetko nechávajú na náhodu a vyznávajú názor, že ich žena osloví sama. Alebo im aspoň záujem jasne naznačí. A potom ešte tretia skupina. Šarmom sebe vlastným ženu zaujmú, nezáväzne si zaflirtujú a potom hrajú nezáujem. A práve z týchto mužov ženy šalejú. Prečo?

Nabudia a…

Najprv žene vyšlú signál. Nabudia ju, očaria lichotivými rečami, príjemnou vôňou, sebavedomým vystupovaním a zrazu sa ich správanie otočí o 180 stupňov. Tvária sa, že o ženu už záujem nemajú a hrajú nedobytných. A práve toto je správanie, ktoré dostáva ženy do šialenstva. Ženský mozog sa v takomto prípade rozbehne na plné obrátky a začínajú úvahy. Čím som ho odradila? Čo sa mu na mne nepáči? Prečo mi už nenapíše, nezavolá, nepozve na kávu? Našiel už iný objekt? Nie som dostatočne príťažlivá? Otázky víria v hlave a žena sa za každú cenu snaží dostať do mužovej pozornosti. Čo muž týmto postupom sleduje? Muži začínajú byť jednoducho unavení. Unavení z toho, že sú stále považovaní za tých, ktorí musia urobiť prvý krok. Vo všeobecnosti sa od nich očakáva, že budú aktívni baliči, ktorí dáme znesú aj modré z neba. Mnohí z nich majú nepríjemné skúsenosti, kedy žene naozaj dali všetko čo chcela a nakoniec ostali sami. A tak radšej zvolili druhú, pohodlnejšiu variantu.

Obrátené garde

Muži veľmi dobre vedia, že týmto štýlom správania dostávajú ženy presne tam, kam chcú. Idú na istotu. Ak žena po mužovi túži aj napriek jeho nezáujmu a začne ho dobývať, muž neriskuje odmietnutie. Síce ženu oslovil a dal jej najavo svoju náklonnosť, obáva sa sklamania. Preto sa stiahne a čaká, čo sa bude diať. Keď ho žena sama nekontaktujte, je spokojný, že sa zbytočne nesnažil. Jeho úsilie by aj tak vyšlo na zmar. Keď sa žena ozve, snaží sa ju ešte pár dní držať v neistote a potom vyhodnotí situáciu. Či už ju vidí ako objekt jednorazovej sexuálnej hry alebo príležitosť na stály vzťah, postupuje rovnako. A táto taktika naozaj zaberá. Pre ženy ide o určitú výzvu a pátranie, prečo nadšenie a záujem opadli. Ženy sa menia na lovkyne, ktoré chcú muža získať za každú cenu. Nie je predsa možné, aby ju ničoho nič začali ignorovať. Ego máme všetci rovnaké, či už muži alebo ženy.

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*