Ako priviesť ženu k orgazmu? Samotný akt nie je všetko!

 Muži majú poväčšinou v hlave zakorenené, že k orgazmu privedú svoju partnerku len kvalitným sexuálnym stykom. Zdokonaľujú sa v pohybových technikách, snažia sa svoj penis zväčšiť rôznymi spôsobmi (či už do dĺžky alebo do šírky), vyhľadávajú nové polohy prípade pri sexe používajú pomôcky, ktoré styk predĺžia a zintenzívnia. Nie vždy však kvalita či dĺžka orgazmu závisí len od samotného splynutia. Ako môžete partnerkin orgazmus vylepšiť?

Kĺbko nervových zakončení

Aj tak možno nazvať klitoris. Ide o súčasť pohlavných orgánov u žien, ktoré má veľké množstvo nervových zakončení. Dráždením klitorisu dochádza k rastu pohlavného vzrušenia. Od pohlavného vzrušenia dokáže stimulácia klitorisu priviesť ženu až k silnému orgazmu. A to nielen klitoriálnemu, ale dokonca aj vaginálnemu! Ak sa preto páni snažia dosiahnuť za každú cenu len vaginálny orgazmus, mali by svoju snahu prehodnotiť a začať sa oveľa viac venovať klitorisu. V prípade, že mu doprajú dostatok pozornosti, dokážu ženu priviesť od vzrušenia cez klitoriálny orgazmus až po vaginálny. A naozaj poriadne silný. Dôležité sú pritom aj techniky, ktorými muž klitoris stimuluje. Od hladkania a pomalých pohybov je potrebné postupne prechádzať ku krúženiu a pravidelným rytmickým pohybom. Najmä pravidelné pohyby a rýchlosť zabezpečia požadovaný efekt. Veľmi vhodné je zapojiť do „ručnej práce“ aj jazyk, ktorý dokáže divy. Orálny sex poskytne klitorisu potrebné dostatočné zvlhčenie a pohyby jazykom privedú ženu do nadpozemského stavu. Po dlhšej predohre môže pokojne nastať divokejší sex, ktorý bude určitou čerešničkou na torte. Ak bude stimulácia klitorisu naozaj dôsledná, partnerka zažije počas jedného milovania hneď viac orgazmov.

Nielen techniky…

Ženy veľmi oceňujú, ak sa muž pri sexe nezameriava len na dokonalé techniky a rýchle fyzické uspokojenie. Veľmi dôležitá je pre nich jemnosť, pozornosť, romantika, trpezlivosť a prejavy lásky. Aj tieto vlastnosti privádzajú ženu pomaly ale isto do stavu vzrušenia. Samozrejme, ak sa nejedná o rýchlu jednorazovú záležitosť. Aký vplyv má jemnosť na dosiahnutie orgazmu? Možno bude pre pánov zaujímavá informácia, že ženy v lesbickom vzťahu dosahujú orgazmus oveľa častejšie ako heterosexuálne ženy. Ženy k žene sa totiž správa oveľa jemnejšie a vie jej potreby a očakávania splniť lepšie ako muž. Keď sa partnerov vo vzťahu nedarí dosiahnuť orgazmus, účinným riešením je, ak sa žena pred mužom uspokojuje sama. Na jednej strane poskytne partnerovi nevídanú dávku vzrušenia a na druhej strane partnerovi ukáže, aké pohyby a dotyky jej vyhovujú a privedú ju do stavu blaženosti.

AKCIA na produkt eJoy

Špeciálna zľava pre produkt eJoy. Ak sa rozhodnete kúpiť tento produkt, stačí do objednávky zadať AKCIA DOPRAVA a zístajte dopravu poštou alebo DPD kuriérom úplne zadarmo.

Chcem si uplatniť zľavu a ušetriť… 

 

 

 
Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*