Aphrodisia V – recenzie a skúsenosti

Aphrodisia V – výživový doplnok pre neho aj pre ňu

V širokej ponuke prírodných výživových doplnkov si našla svoje miesto aj značka, ktorá má vo svojom sortimente kapsuly určené pre mužov aj pre ženy. Mužom ponúka riešenie problémov s potenciou, skvalitnenie erekcie a zároveň pomáha zlepšeniu výkonu. Pri nežnejšom pohlaví sľubuje zabezpečenie nárastu sexuálnej túžby, pôsobí teda ako afrodiziakum. Ide o značku Aphrodisia V, ktorá okrem kapsúl ponúka aj krémy zlepšujúce sexuálny zážitok (pre mužov aj pre ženy). Sortiment je teda široký a otázkou preto zostáva, či sa kvantita poskytovaných produktov neodráža na ich kvalite.

Aphrodisia V kopie

Aphrodisia V – zloženie

L-Arginín

Živina, ktorú telo využíva pri stavbe tkanív, hormónov a iných látok. Jeho hlavnou úlohou je pôsobenie pri tvorbe oxidu dusíka a tvorba a vylučovanie rastového hormónu. Čo sa týka oxidu dusíka, je zodpovedný za prekrvovanie (nielen) pohlavných orgánov na základe pokynov mozgu. Rastový hormón zase pomáha telesnej regenerácií. Vďaka látke L-Arginín sa dokážu upraviť poruchy erekcie, ďalej dodáva telu energiu, znižuje krvný tlak, podporuje obranyschopnosť  organizmu, znižuje riziko nárastu cholesterolu a má mnoho iných pozitívnych účinkov na organizmus.

Koreň Maca

Maca je liečivá bylinka, ktorú poznali už naši predkovia a konzumovali ju pre jej „zázračné“ účinky. Maca bráni impotencií u mužov a frigidite u žien, stimuluje sexuálne funkcie a zvyšuje sexuálnu túžbu. Jej užívanie je dôležité pre pánov, ktorý majú problémy s kvalitou spermií – Maca zlepšuje početnosť a pohyblivosť spermií. Okrem toho podporuje rast svalovej hmoty a rieši problémy s prostatou. U žien zase vyrovnáva hladinu hormónov.

Sibírsky Ženšen

Medzi liečebné účinky tejto rastliny sa zaraďuje napríklad regenerácia orgánov a tkanív, podpora žliaz s vnútorným vylučovaním, úprava činnosti srdca, zlepšenie látkovej výmeny, spomaľovanie starnutia či afrodiziakálne účinky. Okrem toho pôsobí protizápalovo, antioxidačne, dodáva organizmu energiu a podporuje regeneračné procesy v tele.

Kotvičník zemný

Bylina kotvičník zemný prispieva k očiste organizmu a zlepšeniu imunity, zlepšuje a skvalitňuje sexuálnu aktivitu. U pánov stojí kotvičník za zlepšením potencie, zvýšením hladiny testosterónu či zlepšením plodnosti. Ženám zase zvyšuje hladinu ženských hormónov a zmierňuje prejavy klimaktéria.

Krpčiarka šípolistá

Aj táto rastlina má množstvo pozitívnych účinkov na sexuálne zdravie a apetít. Lieči mužskú impotenciu, pozitívne vplýva na tvorbu spermií, využíva sa pri liečbe neplodnosti a zabezpečuje tiež lepšie prekrvenie pohlavných orgánov.

Ginko Biloba

Rastlina zabezpečujúca správne prekrvenie mozgu a končatín. Taktiež má vplyv na pamäť a mozgové funkcie a spomaľuje starnutie. Semená a listy sa využívané na zlepšenie cirkulácie krvi a rozširovanie ciev.

Účinky

Aphrodisia „V“ pre mužov sľubuje dlhodobé skvalitnenie erekcie a zvýšenie sexuálnej túžby a výkonu. Verzia Aphrodisia „V“ ultra rapid zase obsahuje látky, ktoré okrem skvalitnenia erekcie napomáhajú aj rýchlejšiemu nástupu účinku. Krémy značky Aphrodisia určené pre mužov aj ženy („XL“ krém pre mužov,  „G“ krém pre ženy) slúžia ako doplnok ku kapsulám. U mužov patria k sľubovaným účinkom silnejšia a dlhšia erekcia, u niektorých mužov môže vraj dokonca dôjsť k predĺženiu penisu. U žien vedie použitie krému k lepšiemu prekrveniu intímnych partií a zvýšenie ich citlivosti.

Dávkovanie a cena

Pri produkte Aphrodisia „V“ odporúča výrobca konzumovať 2x denne 1 kapsulu po jedle alebo 2 kapsuly naraz v čase 1-2 hodín pred samotným stykom. Maximálna denná dávka sú 2 kapsuly, pri pravidelnom užívaní by sa mal účinok výživového doplnky zvýšiť.

Produkt Aphrodisia V ultra rapid sa odporúča konzumovať 1 až 2 hodiny pred pohlavným stykom v množstve 2 kapsuly. 2 kapsuly sú zároveň maximálnou dennou dávkou.

Za produkt Aphrodisia „V“ pre mužov (60 kapsúl) zaplatíte sumu 24,90 Eur.

Toto balenie vám vystačí na 30 dávok, pričom hodnota jednej kapsuly je 0,415 Eur.

Za produkt Aphrodisia „V“ ultra rapid (10 kapsúl) zaplatíte sumu 14,90 Eur.

Toto balenie vám vystačí na 5 dávok, pričom hodnota jednej kapsuly je 1,49 Eur.

Za krém Aphrodisia XL krém pre mužov zaplatíte sumu 16,90 Eur pri objeme 50 ml.

Ceny za produkty pre ženy sa pohybujú v rovnakých sumách ako tie pre mužov. Doručenie všetkých produktov je v súčasnosti poskytované zdarma. Výrobca okrem toho ponúka aj rôzne zvýhodnené balíčky:

Aphrodisia V ultra rapid 10 kapsúl + Aphrodisia „XL“ krém = 24,90 Eur

Aphrodisia V pre ženy 10 kapsúl + Aphrodisia „G“ krém = 24,90 Eur

Aphrodisia V ultra rapid 10 kapsúl + Aphrodisia V pre ženy 10 kapsúl = 24,90 Eur

Aphrodisia V 60 kapsúl + Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl = 44,90 Eur

Aphrodisia „XL“ krém pre mužov + Aphrodisia „G“ krém pre ženy + Aphrodisia V pre ženy 10 kapsúl = 39,90 Eur

Aphrodisia „XL“ krém pre mužov + Aphrodisia „G“ krém pre ženy + Aphrodisia V ultra rapid 10 kapsúl = 39,90 Eur

Moje skúsenosti – Aphrodisia V

Rozhodol som sa vyskúšať produkt Aphrodisia V ultra rapid, keďže som chcel otestovať nástup účinkov v čo najkratšom čase. Balenie mi bolo doručené bez započítania sumy za dopravu a samozrejme diskrétne zabalené. Kapsuly som vyskúšať hneď v deň doručenia. Keďže sa odporúča užitie 2 kapsúl, toto množstvo som dodržal a približne hodinu po užití som mal sexuálny styk. Sľubované zlepšenie v podobe rýchlejšieho nástupu účinku sa však u mňa nekonalo. Kvalita sexu (erekcie) bola rovnaká ako bez užitia kapsúl. Keďže sa môžu v jeden deň užiť maximálne 2 kapsuly, v daný deň sa už skúška nekonala. Ale dal som produktu samozrejme šancu a na druhý deň som počkal dlhšie. Po užití kapsúl som počkal dve hodiny a zaznamenal som malý rozdiel. Erekcia síce nebola pevnejšia, ale vydržal som o niečo dlhšie ako pri bežnom sexe. Na tretí deň sa po užití tabliet dostavila aj zvýšená chuť na sex, ale silnejšie erekcie som sa ani počas ďalších dní nedočkal.

kupitAphrodisia V

Zhodnotenie a záver

Musím priznať, že produkt Aphrodisia V ultra rapid ma nejako extra neprekvapil. Očakával som silnejšiu erekciu a väčší rozdiel v dĺžke podaného výkonu, no výhodou bol zrejme len nárast libida. Len kvôli tomuto účinku by som si však produkt pravidelne nekupoval, keďže mám v oblastí afrodiziakálnych prípravkov odskúšané lepšie a najmä lacnejšie produkty. Uvažujem ešte nad kúpou produktu so 60 kapsulami súčasne s krémom, jeho účinok by som naozaj rád posúdil na vlastnej koži.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *